Rainbow Six Siege kurulum devam ediyor ve oyuna girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar 1 saat önce R6 Siege'e gelen güncellemeyi indirdim ancak oyunun menüsünde kurulum devam ediyor yazıyor ve oynanmıyor.
Tom Clancy's Rainbow Six  Siege Screenshot 2020.06.17 - 19.36.17.69.png

90 GB inen dosyalar silinip oyunn 58 GB olarak yeniden iniyor oyunun boyutu küçülüyor bu arada Epic'den alınan Ubisoft oyunlarını Uplay üzerinden indirin daha kolay olur.

Hem Epic Games te hem de Uplayde oyun inik ama ikisi birlikte 120 gb oluyor normalde 80 gb Epic Games'ten silsek ubisoftta kalsa sorun olur mu?

Uplay'e girin ve indirilenler bölümüne gelince oyunun halen güncellendiğini göreceksiniz. Eğer görmediyseniz Uplay üzerinden tarama yapın.

Ubisoft Connect'den ben giremiyorum CD key istiyor nasıl Uplay'e kaydedebilirim CD keyi bılamıyorum Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununun

Uplay'e girin ve indirilenler bölümüne gelince oyunun halen güncellendiğini göreceksiniz. Eğer görmediyseniz Uplay üzerinden tarama yapın.

Uplay'den ben giremiyorum CD key istiyor nasıl Uplay'e kaydedebilirim CD keyi bılamıyorum Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununun
Ubisoft Connect oyun nasıl kaydedilir bilen var mı ya yardımcı lun lütfen artık bıktım bakmadıgım sıte kalmadı ama kımse yardımcı olamıyor steadmda yükledım ama Ubisoft Connect cdkey ıstıyorum ama oyunun cdkeyini bulamıyorum oyuna sağtıklayıp yönete tıkladığım zaman CD key cıkmıyor orada nasıl bulabılırm ya da Ubisoft Connect nasıl kaydedebılırım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı