Rainbow Six Siege Maça Girerken Oyundan Atıyor

Merhaba,

Aklıma gelen ek kolay çözümü yazıyorum, geçici de olsa oyununuzu C'ye taşıyabilir misiniz? Oyunu bir daha yükleyecektir, oyunun içerisinde eksik DLL görünüyor.

Bir de arama kutusuna CMD yazın, çıkan sonucu sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın. Açılan siyah ekrana "sfc /scannow" yazın ve entera basın.

Teorik olarak bu şekilde tüm sorunların çözülmesi gerekir. Eğer hata devam ederse bir kez daha log oluşturup atarsınız. Bazı DLL'leri silip Dx'i yeniden yükleriz.

Oyunun istediği Windows, Microsoft dosyaları oyunun istediğinden düşük olabilir. Yani bende böyle olmuştu. Net Framework sürüm kaç. Microsoft SDK var mı? Directx SDK bi de. Oyunu silip yeniden yüklerseniz düzelebilir belki. Bence oyunlar için gerekli olan sürümler eski olabilir ve sorunda burda oluşuyordur. Bir de dosya eksikliği var olabilir. Oyuna sağ tıklayıp oyun dosyalarını doğrulayabilir misiniz?

dosyaları doğruladım daha yeni windows 10a güncelleme yaptım windows 7dede böyleydi.bi net freamworkü falan deneyim
microsoft sdkyı yüklüyorum umarım sorun ondandır
Oyunun istediği Windows, Microsoft dosyaları oyunun istediğinden düşük olabilir. Yani bende böyle olmuştu. Net Framework sürüm kaç. Microsoft SDK var mı? Directx SDK bi de. Oyunu silip yeniden yüklerseniz düzelebilir belki. Bence oyunlar için gerekli olan sürümler eski olabilir ve sorunda burda oluşuyordur. Bir de dosya eksikliği var olabilir. Oyuna sağ tıklayıp oyun dosyalarını doğrulayabilir misiniz?
yok ya malasef denedim olmadı

Son düzenleme:
2 yıl geçmiş arkadaşlar bende yaşıyorum sorunu var mı çözüm bulan?

Biz asla Rainbow Six oynayamayacağız.

Merhaba,

Aklıma gelen ek kolay çözümü yazıyorum, geçici de olsa oyununuzu C'ye taşıyabilir misiniz? Oyunu bir daha yükleyecektir, oyunun içerisinde eksik DLL görünüyor.

Bir de arama kutusuna CMD yazın, çıkan sonucu sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın. Açılan siyah ekrana "SFC /scannow" yazın ve entera basın.

Teorik olarak bu şekilde tüm sorunların çözülmesi gerekir. Eğer hata devam ederse bir kez daha log oluşturup atarsınız. Bazı DLL'leri silip DX'i yeniden yükleriz.

Kral yaptım açıldı eyvallah.
Deneyin olur belki.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı