Çözüldü Rainbow Six Siege operatör vermedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jetta_

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den Rainbow Six Siege aldım. En temel olan standart paket 41.19 TL. İçinden operatör çıkmadı, böyle mi oynayacağım oyunu? 4 tane saldırı 4 tane savunma operatörü veriyordu diye okumuştum, artık değişti mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O sistem değişti eskiden veriyordu artık vermiyor. Standart operatörler çok ucuz ama 1000 renown. Açarsın çabucak.
Arkadaşlar Steam'den Rainbow Six Siege aldım. En temel olan standart paket 41.19 TL. İçinden operatör çıkmadı, böyle mi oynayacağım oyunu? 4 tane saldırı 4 tane savunma operatörü veriyordu diye okumuştum, artık değişti mi?
Zamanında 13tlye 8 operatörle almıştım şuanda öyle bir şey yok 41tllik paket normal oyunun kendisi deluxe paketler operator veriyor.

Teşekkürler arkadaşlar sistem değişmiş anladığım kadarıyla ya iade edecem ya da oynayıp operatör açmaya çalışcam karar veremedim şuan.
Oynamaya devam edin birden bire karakterler açarsanız taktik geliştirmeniz uzun sürer zaten. Oyunu yenibaldırdığım bir arkadaşım 2 ayda 33 operatör açtı şuanda da 50k renowu var yeni gelecek karakterleri alacak 😉

Oynamaya devam edin birden bire karakterler açarsanız taktik geliştirmeniz uzun sürer zaten. Oyunu yenibaldırdığım bir arkadaşım 2 ayda 33 operatör açtı şuanda da 50k renowu var yeni gelecek karakterleri alacak 😉
Ben de öyle yaptım zaten. Bu arada sistem şöyle olmuş. Oyunda tutorial var. Orda sana görev veriyor aynı zamanda oyunu öğretiyor. Bütün görevleri bitirdiğin zaman 6000 den fazla renow veriyor. 1000 renowluk 3 tane saldırı 3 tane savunma operatörü açılabilir bu şekilde.

Ben de öyle yaptım zaten. Bu arada sistem şöyle olmuş. Oyunda tutorial var. Orda sana görev veriyor aynı zamanda oyunu öğretiyor. Bütün görevleri bitirdiğin zaman 6000 den fazla renow veriyor. 1000 renowluk 3 tane saldırı 3 tane savunma operatörü açılabilir bu şekilde.
Gign ve gsg9 karakterlerini açın pişman olmazsınız

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı