Rainbow Six Siege Oynamaya Üşenmek

Valla bende heves edip almıştım. Grafik, oynanış vs. vs. ancak tek girdiğin sürece tad almaman gayet doğal. Bende öyle duruyor belki ileride bir şekilde tekrardan girerim.

Arkadaşlarım bana al diyordu ama ben almadım. Çünkü biliyordum beni sıkar. 10 saat taktik kasamam öldüğüm zaman tekrar doğacağım, oyun mekanikleri hızlı olacak gibi. Destiny, Overwatch bu tarz FPS ler. İkisini de 400 saatten fazla oynadım. Birde BF hayranlığım var biraz. Zamanında 3 ve 4 ü toplam 500 saat oynadım. Ama Rainbow 6 Siege oynayamam çünkü bayıyor. Bence hiç alışmak için kasmayın o kadar ve zevk aldığınız diğer oyunlara yönelin.

Arkadaşlarım bana al diyordu ama ben almadım. Çünkü biliyordum beni sıkar. 10 saat taktik kasamam öldüğüm zaman tekrar doğacağım, oyun mekanikleri hızlı olacak gibi. Destiny, Overwatch bu tarz FPS ler. İkisini de 400 saatten fazla oynadım. Birde BF hayranlığım var biraz. Zamanında 3 ve 4 ü toplam 500 saat oynadım. Ama Rainbow 6 Siege oynayamam çünkü bayıyor. Bence hiç alışmak için kasmayın o kadar ve zevk aldığınız diğer oyunlara yönelin.
Zevk meselesi. Bende Overwwatch,Doom gibi ölüp doğduğun hızlı bam bam bam ilerleyen oyunlardan o kadar çok nefret ediyorum ki. R6 gibi taktiksel oyunlar ço kdaha hoşuma gidiyor. Ama ne yazık ki R6 benzeri oyun yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı