Rainbow Six Siege Oynanır Mı?

Kavin

Kilopat
Daha fazla  
Rainbow Six Siege oynanır mı? Hangi paket alınmalı? Oyunu en erken Cadılar Bayramı veya Yılbaşı indiriminde alabilirim. Haftalık indirimlerde indirime girerse alırım tabii. Çok mu geç olur? Hile durumu nasıl? Tek başıma oynasam sıkar mı?

Çok oynayamıyorum bilgisayarımdan dolayı İstanbul'da bazı büyük game centerlarda oynama şansı buldum, zaten oyun çok fazla indirime giriyor. Eğer sağlam bir indirim yakalarsan kesinlikle al derim, hileye rastlamadım henüz ama olabilir her oyunda olduğu gibi, tek başına oynarsan çok sokmaz.
Sıkmaz pardon klavye azizliği.

Ben deneme sürümünü oynadım. Roundlar çok kısa sürüyor. 2 dakikada ölüyorsun öldürüyorsun bitiyor. 3 Round alan mı kazanıyordu ne toplam 10 dakika civarı sürüyor ve hemen bitiyor. O yüzden beni çok açmamıştı. Birkaç mekanik dışında herhangi bir FPS oyunundan farkı yok. Bunlar bencesi çok oynayan çok hastası olan vardır elbet. Bu bir olumsuz eleştiri olumlu eleştirisi de gelir elbet.

Rainbow Six Siege oynanır mı? Hangi paket alınmalı? Oyunu en erken Cadılar Bayramı veya Yılbaşı indiriminde alabilirim. Haftalık indirimlerde indirime girerse alırım tabii. Çok mu geç olur? Hile durumu nasıl? Tek başıma oynasam sıkar mı?

Cs go gibi harra hurra dalmalı kaçmalı bir oyundan çok taktiksel sessizlik gerektiren oynadığın operatörün özelliklerini kullandığın bir oyun.

Birkaç oyun videosu izle senin için heyecan yaratıyorsa alabilirsin. Şuanda oyun indirimde Ubisoft Store üzerinden alabilirsin. Standart Edition 50TL, Deluxe Edition 61TL. Bence almışken deluxe al aralarında çok fiyat farkı yok. Hilelere karşı baya banlananlar oluyor, oyun oynarken görebiliyorsun banlananları. Çok çok nadirende olsa hileli birisine denk gelebiliyorsun herkes report ediyor zaten onu anında, kafaya takmana gerek yok bunu. Tek başına oynasan sıkılmazsın ama takımla oynayıp o zevki tattıktan sonra tek başına oynamak sıkabilir :) .

Roundlar sadece casual oyunda o kadar kısa sürüyor, dereceli oyunda çok daha uzun sürüyor. Rainbow Six güzeldir, eğlencelidir zaman zaman ancak takımla çok daha iyi oynanır. Soloda başarı oranın biraz daha düşük oluyor. Öğrenmesi zor bir oyundur, silahı aldım ateş ettim diyerek bitmiyor. Sadece aim yeteneği geliştirmen bu oyun için yetersiz kalıyor. Bu oyun bir taktik oyunu, oyunda taktiğin ve dikkatinin çok yüksek önemi var.

Tek başına oynasan sıkabilir ancak sadece oyunun başlarında sıkar diye düşünüyorum. Çünkü sana oyunu öğretecek biri olmaz, 1 arkadaşınla oynamanı tavsiye ederim. Bu forumdan bir oyun arkadaşı bulabilirsin mesela kendine. Arkadaş her ne kadar normal bir FPS oyunundan farkı yok dese de çok farkı var, sadece ilk oynayışlarda bu farkı anlayamayabiliyorsunuz.

Ben 200 saat civarı CS:GO oynadım ondan sonra R6'ya geçiş yaptım ve R6'nın çok daha iyi bir oyun olduğunu düşünüyorum. Hile konusuna gelirsek 1000 saatim var ve hiç hile görmedim desem yeridir, her gün tonlarca ban atılıyor zaten. Konu R6S olunca internetinin önemi bazen çok büyük olabiliyor, neticede tek 1 mermi sana round kazandırabiliyor, hal böyle olunca rakibin mermisi sana, senin ona attığına kıyasla 10ms daha önce gitse sen kaybedebiliyorsun. Ancak bu refleksini geliştirdikçe çözüme ulaşabilecek bir şey.

Kısacası aklında R6S dışında bu fiyata almak istediğin başka bir oyun yoksa ben sana R6S'i öneririm. Tatman gereken bir deneyim olacağını düşünüyorum, oyunun oynanışı ve mekaniği ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istersen anlatabilirim sana.

Geri
Yukarı