Rainbow Six: Siege oynarken Ubisoft hesabıma birisi girdi

Clemandtime

Decapat
Makaleler
1
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Merhaba ben saat 23:56'da Rainbow oynarken 4 tane Türk geldi ve küfürler etmeye başladılar sonra o maçtan sonra ben uyudum. Saat 1'de uyandım ve Ubisoft'tan email geldiğini gördüm hesap girme kodu vardı, hatta ben bunlarla maçtayken hesabıma girmeye çalışmış biri. Sahte mail de olabilir ama ben bunlardan şüpheleniyorum nasıl gerçek olduğunu anlıyacağım maillin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben saat 23:56'da Rainbow oynarken 4 tane Türk geldi ve küfürler etmeye başladılar sonra o maçtan sonra ben uyudum. Saat 1'de uyandım ve Ubisoft'tan email geldiğini gördüm hesap girme kodu vardı, hatta ben bunlarla maçtayken hesabıma girmeye çalışmış biri. Sahte mail de olabilir ama ben bunlardan şüpheleniyorum nasıl gerçek olduğunu anlıyacağım maillin?
Rüyadır hocam :D. (!)
Hocam kullanıcı adınızdan giriş yapmaya çalışmışlardır. Yine siz şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Şifrenizi değiştirmeyin, başka platformlarda bunu kullanarak hesap çalınma olayları olmuştu. İki adımlı hesap koruma aktif degilse aktif edin.

Bilmiyorum denemedim fakat hesap ayarlarından nerelerde hesap açıldığını görebiliyor olmanız gerek, girilen cihazlarda sizin olmayan bir cihaz bulursaniz oturumdan çıkış yaptirabiliyor olmanız gerek.

Arkadaşın dediği gibi SMS'li koruma açın ve oturum açılan cihazlardan onu kapatabilirsiniz
Çok gerginiseniz hala Uplay müşteri hizmetlerine söyleyin yardım ederler mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı