Rainbow Six Siege oyun arkadaşı

Evet tecrübe edenler dediklerime hak veriyor zaten. Maalesef Türkiye'de oyuncu kitlesi böyle. Herkes dört dörtlük,ama sözde... Tanıdığınız eş dost arkadaş falan da varsa yönlendirin gelin hep birlikte ufak çaplı bir R6 grubu oluşturalım :) Discord hazır zaten. Şu anda sadece üye toplamaya çalışıyorum :)

Tamamdır bir kaç kişi daha buldukmu alım yapacağım Discord'a (y)
Hocam şuanlık 5 olalım o bile yeter geceleri akanzii.

Evet tecrübe edenler dediklerime hak veriyor zaten. Maalesef Türkiye'de oyuncu kitlesi böyle. Herkes dört dörtlük,ama sözde... Tanıdığınız eş dost arkadaş falan da varsa yönlendirin gelin hep birlikte ufak çaplı bir R6 grubu oluşturalım :) Discord hazır zaten. Şu anda sadece üye toplamaya çalışıyorum :)

Tamamdır bir kaç kişi daha buldukmu alım yapacağım Discord'a (y)
Yeriniz varsa bende gelebilirmiyim , yeni sayılarım derecelide ingilizcem iyi olmadigi icin anlasamiyorum baskalariyla baya bi dusuk yani

Herkese merhabalar dostlar. Görmekteyim ki bir çok arkadaşımız R6 oynuyor. Biz de kuzenimle R6 hastasıyız. Bir takımımız vardı fakat dağıldı. Şu anda kafamda bir Discord Kanalı açıp bir çok R6 oyuncusunu bu kanala alıp (Rütbe fark etmez,rütbe odaları açacağım) hep birlikte bu kanalda zaman geçirmek. Eğer ki siz de arkadaş arıyorsanız,böyle bir oluşumun parçası olmak istiyorsanız buyurun gelin bize katılın. Katılmak isteyen arkadaşlar mesaj bıraksınlar. Ben geri dönüş sağlayacağım.

Bu arada elolarımız gold. GOLD 2 ben GOLD 1 kuzenim.

-> Sunucumuz için 10 kişi toplandığı anda alım yapılacaktır.
Merhaba mumkunse ben de kanaliniza katila bilirmiyim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı