Rainbow Six Siege oyun arkadaşı

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Oyun oynayacak arkadaş arıyorum, rank benim için önemli. Sadece eğlenmek için değil aynı zamanda kazanmak için de oynuyorum. Rütbesi minimum Gold 1, seviyesi minimum 170 olursa iyi olur. Oyun oynarken küfür ederim ama çok sinirlenmem. Yaş minimum 20 olursa iyi olur.

1. Hangi platform?
2. 20 yaş alt sınırı çok saçma, 20 yaşından küçüğüm ama Platinumlarda geziyorum. (Konsolda Plat 2-1 arası, PC'de Gold 1 çünkü daha yeni geçtim PC'ye.)

1. Hangi platform?
2. 20 yaş alt sınırı çok saçma, 20 yaşından küçüğüm ama Platinumlarda geziyorum. (Konsolda Plat 2-1 arası, PC'de Gold 1 çünkü daha yeni geçtim PC'ye.)

PC.

Saçma değil size öyle geliyor, ben daha önce benden küçük arkadaşlarla birçok kez oyun oynadım. Ama ne kafalar uyuşuyor ne sohbetler, o yüzden 20 yaş üzeri bir arkadaş arıyorum.

22 yaşındayım ranked oynamıyorum eklemek istersen yaz. Ayrıca nasıl sabrediyorsun ranked in hileci ve toxic oyuncularına? Bir ara solo rank kasmaya çalıştım psikoljim bozulmuştu neredeyse.
Bana Ranked oynayacak arkadaş lazım, Solo q da takılırım ama bir arkadaş lazım. UNRANKED için arkadaşa ihtiyacım yok.

Eğer arkadaş bulamaz da SoloQ yapmaya mecbur kalırsanız bu tipler işinize yarayabilir(Ben böyle Plat 3 olmuştum bir ara sonra düştüm tabii):

Operatörünüzü son seçin ki takımda bir eksik varsa tamamlamış olun.

Support oynayın. Takımda Thatcher/Thermite alan birisi varsa onu tamamlayın.

Tek başınıza gidip ölmeyin. Bence aim'iniz iyi değilse en iyi seçenek takımın entry'sinin yanından gidip onun önünü drone'layın ve flank'ini kontrol edin. (Eğer Thermite falan oynanması gerekmiyorsa.) Hatta tüm takımın drone'lama görevini siz yapsanız takımın ölme riski düşer.)

Takımdakileri konuşturmaya çalışın. Mikrofonu olanlarla olabildiğince iş birliği yapmaya çalışın.

İyi şanslar.

Eğer arkadaş bulamaz da SoloQ yapmaya mecbur kalırsanız bu tipler işinize yarayabilir(Ben böyle Plat 3 olmuştum bir ara sonra düştüm tabii):

Operatörünüzü son seçin ki takımda bir eksik varsa tamamlamış olun.

Support oynayın. Takımda Thatcher/Thermite alan birisi varsa onu tamamlayın.

Tek başınıza gidip ölmeyin. Bence aim'iniz iyi değilse en iyi seçenek takımın entry'sinin yanından gidip onun önünü drone'layın ve flank'ini kontrol edin. (Eğer Thermite falan oynanması gerekmiyorsa.) Hatta tüm takımın drone'lama görevini siz yapsanız takımın ölme riski düşer.)

Takımdakileri konuşturmaya çalışın. Mikrofonu olanlarla olabildiğince iş birliği yapmaya çalışın.

İyi şanslar.
Ben şu oyunda çok nadir Sup oynarım, çünkü o operatörlere hiç alışık değilim. Açıkcaksı pek sevdiğim de söylenemez. Defansta Roamer atakta Entry Fragger olarak oynarım.

Aim'im fazlasıyla iyi, genel olarak atakta benim olayım dikey ve yatay olarak oynayıp Roamer öldürmek.

2000 saat oynadım, oyunu gayet iyi biliyorum.

Not: Takımdakiler konuşmak istemedikten sonra konuşmuyorlar, yapabileceğim bir şey yok maalesef. Ben info'mu veririm, oyunuma bakarım yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı