Rainbow Six: Siege .rec uzantılı maç tekrarını izlemek

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selamlar, R6S'in kurulu olduğu yere geldiğimde MatchReplay adlı dosya var, evet maçlarımı görebiliyorum fakat görüntüler .rec uzantısını kullanıyor o yüzden maalesef erişim sağlayamıyorum. .rec dosyasını açmak için herhangi bir program bulunuyor mu? Nasıl açabilirim ve izleyebilirim bu görüntüleri?

Selamlar, r6S'in kurulu olduğu yere geldiğimde matchreplay adlı dosya var, evet maçlarımı görebiliyorum fakat görüntüler .rec uzantısını kullanıyor o yüzden maalesef erişim sağlayamıyorum. .rec dosyasını açmak için herhangi bir program bulunuyor mu? Nasıl açabilirim ve izleyebilirim bu görüntüleri?

R6'nın ana menüsünde kayıtlar diye bir sekme var oradan izleyebiliyorsun bir tek.

Selamlar, R6S'in kurulu olduğu yere geldiğimde MatchReplay adlı dosya var, evet maçlarımı görebiliyorum fakat görüntüler .rec uzantısını kullanıyor o yüzden maalesef erişim sağlayamıyorum. .rec dosyasını açmak için herhangi bir program bulunuyor mu? Nasıl açabilirim ve izleyebilirim bu görüntüleri?
Uzantıyı değiştirmeyi denediniz mi? eğer .mp4 de açılmazsa tekrar .rec e getirin

Oyunun içinden izleyebiliyorsunuz.
İzleyebiliyorum fakat FPS düşük oluyor, teker teker kayıt almak çok uzun ve uğraştırıcı oluyor. Kolay yol olarak direkt kayıtları alıp Camtasia ile düzenlemek daha kolay olacaktı.
Uzantıyı değiştirmeyi denediniz mi? eğer .mp4 de açılmazsa tekrar .rec e getirin
Dosyanın bozulabileceğini düşünerek denemedim.

Geri
Yukarı