Rainbow Six Siege Runtime Hatası

onlyuru

Centipat
Evet arkadaşlar, ben Epic Games'ten Rainbow Six Siege aldım 23 TL'ye. Sonra UPlay'e bağladım. Oyun yükledikten sonra UPlay'den güncelleme geldi güncellemeyi yapa tıklayınca oyuna giriliyor falan dedikten sonra oyun birden crash verdi. Crash "Microsoft Visual C++ runtime library" her şeyi denedim neredeyse fakat çözemedim.
Bilen birileri bana yardımcı olabilir mi? Ayrıca yeniyim, bu yüzden konu açılımı veya içerik eksikse belirtin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm Visual Studio kütüphaneni kaldırıp bunu kurar mısın? Çözülmezse rapor paylaş.

Tüm Visual Studio kütüphaneni kaldırıp bunu kurar mısın? Çözülmezse rapor paylaş.

Bilgisayara geçince deneyim haber veririm şu an bilgisayarda değilim sağ olun deneyeceğim.

Denedim fakat başarısız olmadı :(

Son düzenleme:
Rapor paylaşın bakalım.

Pardon kusura bakmayin son yazdiginizi gormedim bilgisayara erisimim yoktu. PC abiminde ondan dolayi her zaman elime gecmiyor yarin bos vaktimde yukleyip raporluyacagim.

Rapor paylaşın bakalım.

Denedim fakat sorun şu ki dosya tekrar yükleme yaptığından bulamadım. Sonra dedim bakayım bulayım şu R6'yı fakat nafile dosya nereye inmiş bulamıyorum. Bundan önce UPlay'i silip tekrar yüklemiştim fakat oyunlar silinmesini işaretlemiştim şimdi ne Epic'te ne de HDD bulamıyorum. Bunun için bulma programı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu anlamadım. Verdiğim Visual Studio'yu kurmadan önce yüklü olan tüm Visual Studio'ları silmiş miydiniz?

Evet fakat olmadı sonra oyuna vpn ile gireyim dedim. Fakat oyun yüklemeye alındı. Sonra baktım dosyalarıma oyunu bulamadım. Sonra Epic'e girip oyunu kaldıra bastım bir de ne göreyim dosyalarda yer açılmadı meğerse silinmiş. Ben de iade ettim. Konuyu nasıl kapatabilirim.

Geç oluyor ama sorununuz çözümünü buldum. Güvenli interneti kapatmak gerekiyormuş. uPlay güvenli internet açık olunca sorun çıkartıyormuş. İleride aynı sorunu yaşarsanız çözmek için bunu deneyebilirseniz. Çözülürse geri bildirimde bulunun.

Yaptım ben de ama olmuyor hala aynı bir türlü yapamıyorum.

@Arda Arslan1 Yeni bir konu açın, açtığınız konuda şu raporu da paylaşın bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı