RainBow Six Siege Starter Edition Alınır mı?

R6 starter pakedini şöyle açıklayayım. Birçok kişi CS:GO'yu biliyor, onun üzerinden örnekliyorum.

CS GO'nun silah satın alma menüsü=R6'in operatör seçim menüsü. Her operatörün kendi silahları var ve farklı bir silah kullanamıyorlar. Bu yüzden tek operatörle oynarım diye bir durum yok. CS GO'da sadece MP7 ile oynamak diye bir şey olamayacağı gibi. Ne kadar çok operatör o kadar çok silah ve kabiliyet seçeneği.

CS'nin de paketlere ayrıldığını düşünün. Diyelim ki Starter pakedini alan oyuncular oyunun belirlediği rastgele 4 silah açık olarak başlayacak ve 2 tane de kendileri seçebilecek paraları olacak. Mesela oyun size rastgele UMP45, P90, AUG ve SSG verdi. Siz de gidip SG553'le M4a4'ü açtınız. AWP ve AK47 açmak içinse biraz oyun içi paraya ihtiyacınız olacak. Aşagı yukarı bir 100 saat bekleyeceksiniz. Bu halde oynanır mı? Evet oynanır ama birkaç tık dezavantajlı başlarsınız. Oyun içi 100 saat sonra dezavantajınız kapanacaktır.

Rainbow Six Siege aşırı derecede takım oyunu istiyir. 5 kişilik takımınız yoksa pek bulaşmayın kanser olursunuz. Takım yok ve merak ediyorsanız starter alın ve deneyin. 13 lira atmosferi denemek için gayet normal. Takımınız var ise daha büyük paketlere yönelin operatör çeşitliliği olsun. Çok keyifli olacaktır.

Mesela 5 kişilik takımın 1-2 kişisi starter olsa olur. Hepsi starter olursa çok sıkıntı olur. Sık sık recruit'e(operatörsüz oyun) düşersiniz.

Ben geçen haftaki indirimlerde bir oyun sitesinden 55 liraya standart versiyonu aldım. 33 saat oyun sürem var ve bu sürede 14 normal operatör açacak oyun içi para kazanabiliyorsunuz. Ben normal operatörlerden 11 tane açtım ve şu an dlc operatörlerinden birisini gözüme kestirdim. 25000 biriktiriyorum. Bu açıdan standart edition'ı herkese öneririm.

Oyunu çok beğendiyseniz ve bütçeniz varsa birkaç arkadaşımın yaptığı gibi complete edition da alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı