Rainbow Six Siege takım arkadaşı

Bende oyunu yeni aldım, 2 maç attım sildim. Grafikleri beni tatmin etmedi cs den farkı yok.
Şaka mı yapıyorsun? Grafik olarak ne bekledin de tatmin etmedi seni? CS'den her türlü daha iyi grafikleri var. Oynanış olarak da CS ile tek ortak noktaları ateş etmek.

Daha az önce de BF5 sildim yazmıştın bir konuda. Oyunu oynayamayıp suçu oyuna atıyorsun ve olur olmadık konularda oyunu kötülüyorsun 🙂
16 yaşında lise öğrenciyim yanımda bir pilotla yanınıza gelmek isterim :D
Tam havacımız eksikken iyi denk geldi 🙂

Gold 2-3 arasında gidip geliyorum, şu 4-5 gün yokum ama ayın 18'inde tekrar başlıyorum. Oynamak isteyen olursa imzamdaki linkten ekleyebilirsiniz.

Şaka mı yapıyorsun? Grafik olarak ne bekledin de tatmin etmedi seni? CS'den her türlü daha iyi grafikleri var. Oynanış olarak da CS ile tek ortak noktaları ateş etmek.

Daha az önce de BF5 sildim yazmıştın bir konuda. Oyunu oynayamayıp suçu oyuna atıyorsun ve olur olmadık konularda oyunu kötülüyorsun 🙂

Tam havacımız eksikken iyi denk geldi 🙂

Sildiğim oyunların SS lerinimi atayım sana ? hoşuma gitmedi sildim,hoşuma gitmek zorundada değil.olan verdiğim paraya oldu.Çok merak ediyorsan yükleyim SS leri?

Ne yapayım senin sildiğin oyunların SS'lerini yahu. BF konusunda da burada da adamlar oyunu çoktan satın almış, eğlenmek için arkadaş arıyor. Sen gelmiş oyunu sildim, CS daha iyi yazıyorsun. Eyvallah sevmemiş olabilirsin, normal ama burası eleştiri yapma yeri değil.

Grafik ayarlarını en yükseğe al.

en yüksekte ama oyunun eski oldugunu çok hissettiriyor.Bazı insanlar oyunun akıcılıgına eglencesine bakıyor ben ise grafikleri daha ön planda tutuyorum bu yüzden pek sevemedim çokta oynamadım
Ne yapayım senin sildiğin oyunların SS'lerini yahu. BF konusunda da burada da adamlar oyunu çoktan satın almış, eğlenmek için arkadaş arıyor. Sen gelmiş oyunu sildim, CS daha iyi yazıyorsun. Eyvallah sevmemiş olabilirsin, normal ama burası eleştiri yapma yeri değil.

CS daha iyi yazdığımı hatırlamıyorum ayrıca benim için hala cs den farkı yok oynayanlara iyi eğlenceler

Geri
Yukarı