Rainbow Six Siege takım arkadaşı

cante12

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Ranked maçlarda seviyeli bir şekilde ciddi kasıcak birkaç arkadaş arıyoruz 2 kişiyiz rank seviyemiz gold silver arası gidip geliyoruz. Yaşlar 20-25.

Şu an maçtan çıktım onun siniriyle yazıyorum. Yaş 17 şu an silver 3'üm gold 2den düştüm. Her el 7-8 kill civarı almama rağmen batağa saplandım.
uPlay: LawiNy-JN
ne çok iyiyim ne de çok kötü ama ciddi oynarım asla dalgaya vurmam. isterseniz, yer varsa eklerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Sezon başında Plat 3'ün üstünde kalamadıysanız geçmiş olsun gold en kanser rütbe, her türlü adam var önceki sezonlarda challanger olanlar bile denk geliyor 350 levellerin cirit attığı bir rütbe plat 1'im ve gold 3de daha fazla zorlanıyordum.

Sezon başında Plat 3'ün üstünde kalamadıysanız geçmiş olsun gold en kanser rütbe, her türlü adam var önceki sezonlarda challanger olanlar bile denk geliyor 350 levellerin cirit attığı bir rütbe plat 1'im ve gold 3de daha fazla zorlanıyordum.
Katılıyorum. bazen bir takım geliyor infosu var taktik falan bazen sadece mic açıp gülüp birbirlerine c4 atıyorlar. ikisine de gold eloda denk geldim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı