Rainbow Six Siege Türk operatör gelir mi?

Geleceğine ihtimal vermiyorum. Türk oyuncuların ping sorununa bir çare bulmayan (bulmak içinde çabalamayan) Ubisoft Türk operatör mü getirecek. Rüyamda görsem inanmam 👎

Bence türk operatör gelene kadar yeni oyun çıkarırlar. Gelirsede özellikle türklerin üretmiş oldukları İHA-(insansız hava aracı) gibi termal kameradan düşmanların yerini gösteren özellikler eklenmiş atack oprt. gelir. Eğer yapımcılar okullarında tarih dersinde çanakkale savaşında olanlar hakkında bilgi alsaydı bence hemen koymaktan çekinmezlerdi... Bizim yılmamazlığımızı örnek alıp defn. da yere düştüğünde tabanca kullanabilme özelliği verirdi diye düşünüyorum.

Türk de gelebilir neden olmasın ? Ama çok sonra gelir bence ya da 5 farklı ülke eklerler içinde 1 tane de Türk operatörü olur filan. Türkçe dil desteği olan oyuna elbet operatör de gelir merak etmeyin.

Aman gelmesin. Bir event getirirken bile sunucular ölüyor. Yeni operasyon gelirse artık düşünemiyorum bile.

Aman gelmesin. Bir event getirirken bile sunucular ölüyor. Yeni operasyon gelirse artık düşünemiyorum bile.
Event ile ne alakası var. Kaldı ki son gelen eventlerde böyle problemler yaşanmadı. Yaşandıysa bile bende yaşanmadı. Yeni gelen operatörlerde ne zaman sunucular öldü? Abartmayın bu kadar.

Event ile ne alakası var. Kaldı ki son gelen eventlerde böyle problemler yaşanmadı. Yaşandıysa bile bende yaşanmadı. Yeni gelen operatörlerde ne zaman sunucular öldü? Abartmayın bu kadar.
Şuan sunucu hataları çıkıp duruyoe herkeste.
Ve CS, PUBG yi 60 ping oynarken Rainbow'u 130 Ping oynuyorum.:)

Günde ortalama 3-4 el atıp çıkarım. Sadece dün oyundan düşen 3 kişi gördüm. Onun haricinde sorun olmadı. Pingim ise 50-60 civarında. 60 bile olmuyor. :D
Biz 5 arkadaş topluca sorun yaşıyoruz. Siz denk gelmemişsiniz demek ki.
Ben düne kadar 60-70 ping oynuyordum.

Geri
Yukarı