Rainbow Six: Siege ürün sahipliği hatası

Baxia

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Steam üzerinde almış olduğum rainbox Six Siege oyunumu daha önce başka bir mail üzerine kayıtlı bir Ubisoft Connect hesabimla eleştirdim. Lakin eslestirdiğim hesabım mailini artık kullanmayacağım için oyunumu başka bir Ubisoft connet hesabıyla eşleştirmek istiyorum.( mail değişikliği maalesef yapılamıyor. İzin vermiyor )
Steam ile yeni açtığım Ubisoft hesabını bağlayınca ürünün sahipliği ile ilgili hata veriyor. Ben eski Ubisoft hesabımı kalıcı olarak silsem artık bu oyunu hatasız bir şekilde yeni hesabımla entegre edebilir miyim yoksa hiçbir işe yaramaz mı? Yardımcı olur musunuz?
( Ubisoft ile mail üzerinden iletişime geçtim lakin 1 haftadır dönüş yok. Olmaz da büyük ihtimal)

Dosya Ekleri

• IMG_20231102_183000.jpg
    IMG_20231102_183000.jpg
    18,8 KB · Görüntüleme: 21
Arkadaşlar merhaba,
Steam üzerinde almış olduğum rainbox Six Siege oyunumu daha önce başka bir mail üzerine kayıtlı bir Ubisoft Connect hesabimla eleştirdim. Lakin eslestirdiğim hesabım mailini artık kullanmayacağım için oyunumu başka bir Ubisoft connet hesabıyla eşleştirmek istiyorum.( mail değişikliği maalesef yapılamıyor. İzin vermiyor )
Steam ile yeni açtığım Ubisoft hesabını bağlayınca ürünün sahipliği ile ilgili hata veriyor. Ben eski Ubisoft hesabımı kalıcı olarak silsem artık bu oyunu hatasız bir şekilde yeni hesabımla entegre edebilir miyim yoksa hiçbir işe yaramaz mı? Yardımcı olur musunuz?
( Ubisoft ile mail üzerinden iletişime geçtim lakin 1 haftadır dönüş yok. Olmaz da büyük ihtimal)
Ubisoft gibi rezil destek ekibiyle uğraşmak istemiyorsanız maalesef o e postasını kullanmak zorundasınız çünkü değiştirmiyorlar. Silseniz bile nafile. 1-2 aylık hesap çalınma raporumla ilgilenmediler en son ilgilendiklerinde bu hesabı sizin olduğunuza doğrulayamadık dediler. Oysa ki bütün bilgileri atmıştım :D

Ubisoft gibi rezil destek ekibiyle uğraşmak istemiyorsanız maalesef o e postasını kullanmak zorundasınız çünkü değiştirmiyorlar. Silseniz bile nafile. 1-2 aylık hesap çalınma raporumla ilgilenmediler en son ilgilendiklerinde bu hesabı sizin olduğunuza doğrulayamadık dediler. Oysaki bütün bilgileri atmıştım.

Ubisoft gibi rezil destek ekibiyle uğraşmak istemiyorsanız maalesef o e postasını kullanmak zorundasınız çünkü değiştirmiyorlar. Silseniz bile nafile. 1-2 aylık hesap çalınma raporumla ilgilenmediler en son ilgilendiklerinde bu hesabı sizin olduğunuza doğrulayamadık dediler. Oysaki bütün bilgileri atmıştım :D

Mantıken hesap silindiğinde oyun boşa düşmez mi?
Bu şekilde bağlayamaz mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı