Rainbow Six: Siege "Ürünün sahipliğini doğrulamakta bir sorun yaşandı"

canerrras

Decapat
Daha fazla  
Oyun Steam hesabımda Uplay istiyor. Giriş yaptım Steam hesabımla aynı olan hesapla yeni hesap açıp giremiyorum.

Ekran Görüntüsü (8).png

Bak şimdi Uplay'den çıkışını yap. Sonra ise Steam'ı kapat tekrar aç Uplay de oturumun da kapalı olsun u play de tamamaen sistemde dahi kapalı olsun oyunu sadece hiçbir şey yapamdan Steam'den çalıştırmayı dene otomatik olarak senin hesabını bulup senin hesabına girecektir. Steam'e kayıtlı olan Steam'e işlenen Tom Clancy's Rainbow Six: Siege hesabına giriş yapar.

Bak şimdi Uplay'den çıkışını yap. Sonra ise Steam'ı kapat tekrar aç Uplay de oturumun da kapalı olsun u play de tamamaen sistemde dahi kapalı olsun oyunu sadece hiçbir şey yapamdan Steam'den çalıştırmayı dene otomatik olarak senin hesabını bulup senin hesabına girecektir. Steam'e kayıtlı olan Steam'e işlenen Tom Clancy's Rainbow Six: Siege hesabına giriş yapar.
denicem inş olur abi

denicem inş olur abi

abi dediğini yaptım steam hesabına bağladım ama aynı hatayı veriyor
steam hesabını bağladım ama aynı hatayı veriyor abi discord ver istersen ordan yarıdm et

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı