Rainbow Six Siege "Uplay Patch has detected an..." sorunu

Hyjal

Hectopat
Daha fazla  
Oyun bu gün kutulu haliyle kargo ile geldi. İlk olarak F klasörüne yükledim. Uplay'e girip güncelleme yaptığımda crash hatası alıyorum. Biraz araştırdım oyunu başka bir diske kurmayı deneyin yazmışlar silip SSD kurdum. Fakat aynı problemi hala yaşıyorum. Hata ile ilgili görseli paylaşıyorum.
1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun klasörünü yekeleyin. Sonrasında uPlay'i kaldırıp yeniden kurun. Daha sonra oyunu C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games altına kopyalayıp yeniden deneyin.

Oyunu tanıması için Locate Installed Game diyebilirsiniz:

upload_2017-2-11_13-52-13.png

Olmazsa Olay Görüntüleyicisi altından hata raporu paylaşın.

Abi her yolu denedim. Uplay'a girip patch atmaya başladığı anda resimdeki hatayı veriyor oyunun launcheri ve Uplay'i komple kapatıyor. SSD'den sildim diğer 2 HDD bölümüne bile tekrar kurulum yaptım olmadı. Firewall VB şeyleri kapattım denedim olmadı. Bilgisayarda kapsamlı tarama yaptım, tertemiz zaten yine olmadı. Virüs programı zaten kullanmıyorum. Turkcell 4.5 wınn kullanıyorum, bir kaç kişi güvenli internet konusu geçirdi bana da bununla alakalı bir durum olabilir mi Recep abi?

Türkcell'i arayarak güvenli interneti kapattırdım. Sonuç hüsran.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyefendi raporları paylaşın, raporların ekran görüntüsünü değil. Orada o raporların olduğunu ben biliyorum zaten. Bana raporun içeriği lazım. Yandex Disk gibi bir yere yükleyin.

Ayrıca Windows 8.1 kullanıyorsunuz sanırım. 10'a geçin. 10'a geçtiğinizde Teamviewer ile uzaktan yardımcı olabiliriz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı