Rainbow Six Siege Vulkan tazeleme hız degişmiyor

ömer faik

Hectopat
Rainbow Six Siege'de (Vulkan'da) çözünürlük ve tazeleme hızı degişmiyor. Normal sürümüne giriyorum, orada degişiyor. Bunda değişmiyor, bilen var ise yardımcı olabilir mi?

vulkan.png

r6.png

Açıkcası araştırdım bende AMD kartlarda gerçekleşmiş GPU ölçeklendirmesi ile çözmüşler AMD kartlarda spesifik olarak RX 580'de. Konu bundan 10 ay önce açılmış. İsterseniz bir deneyin derim ben ancak siz mobil cihaz kullandığınız için sanıyorum bu ayarı yapamayacaksınız. 4:3 yerine 16:9 yaptığınızda bir değişiklik oluyor mu?
Açıkcası araştırdım bende AMD kartlarda gerçekleşmiş GPU ölçeklendirmesi ile çözmüşler AMD kartlarda spesifik olarak RX 580'de. Konu bundan 10 ay önce açılmış. İsterseniz bir deneyin derim ben ancak siz mobil cihaz kullandığınız için sanıyorum bu ayarı yapamayacaksınız. 4:3 yerine 16:9 yaptığınızda bir değişiklik oluyor mu?

Bir de Config dosyasına bakmayı denedin mi? Daha önce hiç oynamadım maalesef R6 ama Config dosyasında maxfps gibi bir değişken olabilir.

Bir de Config dosyasına bakmayı denedin mi? Daha önce hiç oynamadım maalesef R6 ama Config dosyasında maxfps gibi bir değişken olabilir.
malesef denedim olmuyor şöyle anlatıyım oyunun vulkan desteginde böle oluyor normal sürümünde değiyor açıkcası bakmadım config pek karsıtırmak istemiyorum r6 dosyalarını

Biraz ayrıntı vermek gerekirse laptopuma bağladığım HDMI kablosuyla yeni bir monitörde oynuyorum Vulkan olarak başlatmadığımda yeni monitörü görüyor hiçbir sıkıntı yok ancak Vulkan olarak başlattığımda yeni monitörü görmediği gibi 60 Hz ve 1080p de takılı kalıyor yok mu bir çaresi?

Geri
Yukarı