Rainbow Six Siege Year 3 Pass Alınır mı?

CaptainFlint

Hectopat
Daha fazla  
Ben zamanında param az bulunduğu ve oynayacak oyun bulamadığım için Rainbow Six Starter almıştım. Fakat şu an bir miktar param var. Operatör açmak çok zor olsada katlanabiliyorum. Sizce normal edition mu almalıyım yoksa year 3 pass mi. Year 3 pass önümüzdeki yıl çıkacak 8 tane DLC operatörünü normal insanlardan 1 hafta önce kullanmama olanak sağlayacak ve 8'ini de year 3 pass dışında bir ücret ödemeden alabileceğim. Ve ayrıca 600 R6 credist verecek yani bununla 1 DLC operatörü veya 2 standart operatör alabilirim. Hangisi daha mantıklı? Year 3 Pass mi yoksa Normal Edition mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Starter pack almış birisi olarak söylüyorum.

Alma ne gerek var vaktin varsa yap grind'ini al operatörleri.

Yoksa da Complete edition al çıkacak olan tüm operatörleri içerdiği için en mantıklısı.

Abi şu dlc'lere verilen yüzlerce lirayı hiç anlamıyorum. Diyebilirsiniz birçok ayrıcalığı var 1 hafta önceden oynama imkanı ücretsiz açılması vs. ama bence hiç gerekli değil bas renown'u aç istediğini son gelenlerin bir kısmını açtım mesela. (Starter edition oynuyorum bana bile zor gelmiyor.)

Ben standart operatörleri zar zor açabiliyorum. Birde günde 1-2 saat oynadığım için açmam günler sürüyor. Hemde ubisoft artık operatörleri güçlü çıkarıyor ve bir süre nerflemiyor. (Bunu bir yerden duydum yanlış olabilir tabii ki benim öyle çok bilhgim yok zaten :D). Erken sahip olup oynamak cazip geliyor bana. Tabi herkesin oyun zevkine uymaz ama bence hoş. Muhtemelen alacağım ama son bir şey sormak istiyorum. Season Pass'ler indirime giriyor mu

Evet 1-2 saat oynamakla kolay operatör açılmaz o zaman pass almak mantıklı. :) Pass'leri takip etmiyorum fakat tabiki indirime giriyordur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı