Rainbow Six Siege Year 5 Pass almak mantıklı mı?

Ninjaust

Femtopat
Daha fazla  
Ben indirime girmişken year 5 Pass almak mantıklı mı? Ve year 5 Pass satın alınca Battle Pass ücretsiz olarak geliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyunu boş olarak aldım ve bayağı karakter açtım. Bu son savunma karakteri çok hoşuma gitti ve şu an satılmıyor ancak bir süre sonra satışa açılıyor. Karakter haricinde getirisi yoksa gereksiz görüyorum. Zaten oynayıp kazandıkça para da kazanıyorsunuz hızlı.

Ben size tavsiyem almamak kendiniz tek tek açmak daha iyi boşuna para çok oynamiyorsaniz paranıza yazık oynarken nam takviyesi alırsanız hızlıca yapabilirsiniz.

Tamamen sana kalmış ama şöyle bir durum var. Şu an 5. yılın son sezonundayız yani 4 ve bitmesine yaklaşık tahmini 1.5-2 ay var. Yani sana 6 tane operatör, 31. Ocak 2021'e kadar VIP bonusu ve indirimi, DLC operatörlerinin dlc kostümleri, charm, universal özel silah skini gelecek. Benim oyunda yaklaşık 1500 saatim var. Almanı şu an önermem. Bence almak istiyorsan 6. yıl pass'ini al. Hem daha fazla renown kasmış olursun hem de yeni gelecek karakterlere para vermemiş olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı