Rainbow Six Siege Yeni Operasyon Duyuruldu

ardayzr

Kilopat
Yer
One With the Force
Daha fazla  
Meslek
Metalurji ve Malzeme Mühendisi
Rainbow resmi hesabından yaptığı paylaşım ile yeni operasyonu duyurdu; Shifting Tides

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Operasyon için kesin bir tarih verilmedi fakat aktif bir R6 oyuncusu olarak heyecanlanmadım değil. :)

Bu arada Türk operatörler olacağını sanmıyorum. :(

Her zaman olduğu gibi bu ay ki finallerde tanıtırlar. O da 17'si gibi olabilir. ( Bu ay ki finallerin zamanını bulamadım. Geçen yıl gerçekleştiği zamana göre yazdım. )
Abi neden bu kadar hızlı operatör çıkıyor ki . Resmen seri üretime geçti adamlar.
Üç ayda bir karakter gelmesi nasıl seri üretim oluyor ki?

Yeni sezon 10 yada 12 Aralıkta başlayacak, 1-2 hafta içinde pro lig finalleri olacak 4. sezon ve 5. yıl planı tanıtılacak. Hintli ve Kenyalı operatörleri bende merak ediyorum.

Şu operatörleri bıraksınlar da yeni silah getirsinler artık oyuna, sıktı artık. Defansta AUG görmek nedir ya?
100'den fazla silah olunca daha az getirmeye başladılar artık.
AUG'a ACOG vermeyerek bir nevi nerflenmiş şekilde sunmuşlar. Ama TS'de oynadığım maçlara bakarsam yine de güçlü bir silah olarak duruyor. Silahı ilerleyen dönemde nerf getirirler. Ama ilk önce karakterin satması düşüncesi içerisinde olacakları için uzun süre görmeyiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı