Rainbow Six Siege yüksek Ping'de iyi oynamak

revo61

Kilopat
Kendi takımımın pingleri gördüğünüz gibiyken karşı rakip oyuncular bu pinglerle nasıl oynayabiliyor? Pingim 90'a çıktığında bile oyunuma lag girerken bu adamlar nasıl bu pinglerle kök söktürebiliyorlar? Neredeyse her FPS oyununda var böyleleri fakat anlam veremiyorum.

20181120175443_1.jpg

Ben de 80-90 ping ile 9 pingli adamlara karşı oynamaya çalışıyorum. Adamı görmeden öldüğüm falan oluyor.

Lig Plat 1. Çok sanmasam da TR serveri gelirse görüşeceğiz onlarla.
Daha güney avrupa sözünü tutmadılar bizim ülkeye hiç gelmez maalesef :(.
Pinginiz anlık olarak sürekli çıkıyorsa mesela normalde 60-70 arası giderken birden 90' a fırlarsa sizde lag olur ama o insanlar sunucuları uzak olduğu halde pingi stabil yani değişkenli olmadığından normal şekilde etkilenmeden oynuyor.

R6 Sunucuları:
eus 'us east'
; cus 'us central'
; scus 'us south central'
; wus 'us west'
; sbr 'brazil south'
; neu 'europe north'
; weu 'europe west'
; eas 'asia east'
; seas 'asia south east'
; eau 'australia east'
; wja 'japan west'
Daha güney Avrupa sözünü tutmadılar bizim ülkeye hiç gelmez maalesef :(.
Pinginiz anlık olarak sürekli çıkıyorsa mesela normalde 60-70 arası giderken birden 90' a fırlarsa sizde lag olur ama o insanlar sunucuları uzak olduğu halde pingi stabil yani değişkenli olmadığından normal şekilde etkilenmeden oynuyor.
Güney Avrupa sözü falan yoktu.

Yetenek ve deneyim ligin ne tam olarak?

Plat 3 ama yetenekle ne ilgisi varki 90 pingden sonra lag girmeye başlayan bir oyunda bu adamlar 100 üzeri pinglerle oynuyor. Bir ara 200 üstü pingle oynayanlara bile denk geldim. Sanki 9 ping varmışçasına oynuyorlar. Bende kötü oyuncu değilim şimdi egoistlik gibi olmasın :D

Vallahi normal. Ben oyuna blood orchid'de başladım pingim 60. Uptade geldi 70-80. Para bellum'da oldu 100 bıraktım.
Oynanmıyor oyun karşındaki adamın pingi 10.
Keşke maç eşleştirmeleri herkesin pingi eşit olacak şekilde olsa.

Bir de şöyle bir şey var. Eski oyuncular bilir. Eskiden bizim pingler 120-140'ın altına inmezdi. Bir güncelleme yayınladılar pingleri düşüreceğiz diye. Pingler düştü ancak sadece sayı olarak düştü. Mesela 60 ping aldığım yazıyor ama ben 60 ping ile oynadığımı düşünmüyorum. Daha yüksekmiş gibi geliyor.

Bu oyunu ben 1 yıldır sürekli oynuyorum pingimde 40 ve 60 arası alıyorum ama yinede ping yüksek gibi geliyor bana da ancak şu son güncellemede internet hızım normalken ve bir şey indirmediğim zaman bağlantı hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı