Rainbow Six: Siege'de 5 saniyelik FPS düşmesi

efezxs

Decapat
Arkadaşlar öncelikle selam. Ben R6 oyununu aldığım için çok heyecanlıydım ve oyunu açtım oynadım eğlendim tozdum fakat bundan 2 saat - 3 saat sonra oyuna bir anda 5 saniyelik 6 saniyelik droplar girmeye başladı ve bu da bütün oynama hevesimi kaçırdı. Bilgisayarım yani ekran kartım bu oyunu rahat bir şekilde kaldırabilecek bir ekran kartı. 8 GB RAM kullanıyorum ve bunun yeterli olduğunu gördüm. Arkadaşlar gerçekten bu konuda yardıma ihtiyacım var ben bu oyunu oynamak istiyorum böyle saçma sapan sorular çıkıyor bunu nasıl bir çözüme kavuşturabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum aynı problem bende de var benim de sistemim aynı şekilde yeterli fakat oyundan mı bilmiyorum.
Droplar başladığı zaman görev yöneticisine gir ayrıntılardan R6'ya sağ tıkla benzeşmeyi ayarla de işlemcin kaç çekirdekli bilmiyorum ama en alttaki haric hepsini kaldır onayla ardından tekrar benzeşmeyi ayarla de ve oradan tüm CPU'lar seçeneğine bas oyuna devam et
Her olduğunda bunu yapacaksın mecbur bulabildiğim tek çözüm yolu bu.

Sıcaklıktan kaynaklı olabilir çünkü belli bir süre sonra düşme yaşıyorsunuz. Sıcaklıkları kontrol ettiniz mi?
hiç kontrol etmedim termal macunu yok

Dostum aynı problem bende de var benim de sistemim aynı şekilde yeterli fakat oyundan mı bilmiyorum.
Droplar başladığı zaman görev yöneticisine gir ayrıntılardan R6'ya sağ tıkla benzeşmeyi ayarla de işlemcin kaç çekirdekli bilmiyorum ama en alttaki haric hepsini kaldır onayla ardından tekrar benzeşmeyi ayarla de ve oradan tüm CPU'lar seçeneğine bas oyuna devam et
Her olduğunda bunu yapacaksın mecbur bulabildiğim tek çözüm yolu bu.
teşekkür ederim bunu deneyeceğim

Geri
Yukarı