Rainbow Six Siege'ye operatör ekleyecek olsanız özelliği ne olurdu?

Kratos Father

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Thatcher'in imp granede benzeri impact granede gibi patlayan ve belirli alan içerisinde olduğu zaman özellikleri devredışı bırakan savunma operatörü eklemek isterim.

Eksiler:
Smoke'un remote gazı gibi yapışkanlı olacak. Ama remote olmayacak.
İkincil silahları etkilemez.
Bombaları etkilemez.
Frag granede patlama süresinden daha kısa sürede patlayacak ama bu süre içerisinde farkedilirse etkisiz hale getirilebilecek.
Sağlık olarak herhangi etkilemede bulunmayacak.

Artılar:
Birincil silahları süreli olarak kullanılamaz hale getirecek.
Aktif olan operator özelliğini, sınırsız olarak devredışı bırakacak.(Nokk, Ying'in gözlüğü, ve Jackal. Ayrica Lion ve Finka özelliklerini kullanmasalarda yanlarında patladığı gibi sınırsız olarak devredışı kalacak. Bununla birlikte Blitz'in yanında patlaması halinde flash kullanımını sınırsız olarak etkisiz hale getirecek.)
Aktif olmazsa sadece silahın özelliğini süreli olarak devredışı bırakacak.

2 hız, 1 armor ve 1 zorluğu olan operatör, 3 adet cyra isimli özelliğini kemer ile taşıyacak. Kıyafet olarak spor atlet, kalın pantolon, kirli ceket ve teknisyen kasketi takan 32 yaşında Maverick imajında erkek olacak.

Son düzenleme:
Gözlerinden lazer ışın da atsın mı?

Ne alaka gayet mantıklı nanoteknolojik zırhları kastediyorum günümüzde bile bıçak geçirmeyen karbon fiber zırhlar var. Tişört inceliğindeki grafen kaplamalı zırhlar bile kurşun geçirmez olacak. Tachanka'ya 10 tane alev fırlatıcı veya Clash gibi saçma operatörler yerine daha iyi operatörler getirilebilirdi sonuçta hayal gücümüzü kullanıyoruz bu arada lazer atma da olabilir reinforce falan açar o da farklı bir operatör için.

Kulaklıkla alakası var işte ben açacağı yerleri daha tam bilmiyorum o yüzden ses kasıp anlamam gerekiyor alışana kadar. Hatta daha dün oregon oynarken başıma geldi adam bir yeri açıyor sesi geliyor yok arkadaş Site'ı tavaf ettim zorla buldum. Ses arkamdan geliyor önümü açıyormuş meğer.

Öncelikle ilk attığın yanıtı okurken aklıma oregon mapi geldi :)
Nereyi tutuyordunuz da bulamadın? Eğer takım arkadaşların çok konuşuyorsa sustur ondan duyamamış olabilirsin. T hunt aç el bombası olan bir karakter al örneğin. Sledge. Ondan sonra maverick in açabilceği yerlere el bombası at sesin nereden gelceğini anlamış olursun bunu brech charge ile de yapabilirsin. İstersen bir arkadaşınla Custom map aç o maverick alsın öylede çalışabilirsiniz.

Öncelikle ilk attığın yanıtı okurken aklıma oregon mapi geldi :)
Nereyi tutuyordunuz da bulamadın? Eğer takım arkadaşların çok konuşuyorsa sustur ondan duyamamış olabilirsin. T hunt aç el bombası olan bir karakter al örneğin. Sledge. Ondan sonra maverick in açabilceği yerlere el bombası at sesin nereden gelceğini anlamış olursun bunu brech charge ile de yapabilirsin. İstersen bir arkadaşınla Custom map aç o maverick alsın öylede çalışabilirsiniz.
Çamaşır odasını tutuyorduk ve Clash ile ben kalmıştım. Ben de Jager'dim Clash de arkadaşımdı baya iyi tuttuk ama 2v4 kalınca pek fazla dayanamadık Maverick'i duyuyordum bir yandan onu bulmaya çalışıyorum bir yandan 2 kişiyle çatışıyorum bir de pingim 150 civarında geziyordu böyle dün tam sinir olmuştum Maverick'e. Tavsiyen için teşekkürler arkadaşlarımla deneyeceğim.
Ne alaka gayet mantıklı nanoteknolojik zırhları kastediyorum günümüzde bile bıçak geçirmeyen karbon fiber zırhlar var. Tişört inceliğindeki grafen kaplamalı zırhlar bile kurşun geçirmez olacak. Tachanka'ya 10 tane alev fırlatıcı veya Clash gibi saçma operatörler yerine daha iyi operatörler getirilebilirdi sonuçta hayal gücümüzü kullanıyoruz bu arada lazer atma da olabilir reinforce falan açar o da farklı bir operatör için.
Ben mantıksız demedim zaten fakat öyle bir operatör gelse çok güçlü olur Tachanka, Clash falan bile duramaz karşısında.

Geri
Yukarı