Çözüldü Rainbox Six Siege tuşlar işlemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

WillowTheWisper

Decapat
Daha fazla  
Meslek
İşletmeci
Oyundayken normal bir şekilde koşuyorum ve karakter birden eğilip bıçak atıyor. Tuşlar bazen işlemiyor, her şeyi yaptım klavye değiştirdim. Tuşları karıştırdım, oyunu baştan yükledim ama olmadı. Aylar önce birisi daha bu sorunla karşılaşmış ama onun da çözümünü bulamamışlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video biraz uzuna kaçmış, kusura bakmayın.
Yaptığı sahneler:

0:05,1:03.

Çözüm
Sorun çözüldü arkadaşlar teşekkürler.
Discord'dan arayüz kısmına gelip oyun arayüzünü kapattığınızda çözülüyor. (En azından Discord kullanıyorsanız)
Oyundayken normal bir şekilde koşuyorum ve karakter birden eğilip bıçak atıyor. Tuşlar bazen işlemiyor, her şeyi yaptım klavye değiştirdim. Tuşları karıştırdım, oyunu baştan yükledim ama olmadı. Aylar önce birisi daha bu sorunla karşılaşmış ama onun da çözümünü bulamamışlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video biraz uzuna kaçmış, kusura bakmayın.
Yaptığı sahneler:

0:05,1:03.
Yabancı yerlerde yapışkan tuşları ve eğer discord kullanıyorsanız arayüzü (overlay) kapatın yazmışlar.

Son düzenleme:
Sorun çözüldü arkadaşlar teşekkürler.
Discord'dan arayüz kısmına gelip oyun arayüzünü kapattığınızda çözülüyor. (En azından Discord kullanıyorsanız)

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı