Rainmeter programı silinmiyor

Merhaba arkadaşlar görev çubuğunu saydam yapmak için "rainmeter" diye bir önerilen program buldum indirdim bende beğenmedim silmek istedim "kaldır" seçeneğine bastığımda "error launching installer" hatası aldım. Görev yöneticisinden Rainmeter'ı kapattım tekrar denedim silmeyi fakat yine silinmedi. Bilgisayarı yeniden başlatım denedim o da olmadı ne yapabilirim yardımcı olun.

Merhaba arkadaşlar görev çubuğunu saydam yapmak için "rainmeter" diye bir önerilen program buldum indirdim bende beğenmedim silmek istedim "kaldır" seçeneğine bastığımda "error launching installer" hatası aldım. Görev yöneticisinden Rainmeter'ı kapattım tekrar denedim silmeyi fakat yine silinmedi. Bilgisayarı yeniden başlatım denedim o da olmadı ne yapabilirim yardımcı olun.

En basit çözüm maalesef format.

Çeşitli kaldırma programları kullanabilirsiniz veya eğer sizin için kalıntı dosyalar sorun olmazsa kendiniz silebilrisiniz. Hareketli duvar kağıdı yapmak istiyorsanız Wallpaper Engine öneririm.

Revounistaller programı ile silmeyi dene.

Program yüklemek istemiyorsanız, görev yöneticisinde başlangıçtan Rainmeter'ı kaldır. Ardından yeniden başlatıp Rainmeter'ın olduğu bütün dosyalarını sil.

Dosya konumunu açıp tüm dosyalarını sildim ardından denetim masasına gelip kaldır dediğimde "Bu uygulama zaten kaldırılmış Tamamen silmek için Evet'e basın" diyordu bastım şu an baktığımda rainmeter uygulaması yok ama görev yöneticisinde başlangıçta açılan programlara baktığımda rainmeter hala duruyordu.

@Melih Anıl Arslan hâlâ daha silinmediyse, aşağıdaki programı yükle ve yönetici olarak çalıştır. Ardından arama kutusuna Rainmeter yazarak çıkanların ekran görüntüsünü paylaş.

@Melih Anıl Arslan hâlâ daha silinmediyse, aşağıdaki programı yükle ve yönetici olarak çalıştır. Ardından arama kutusuna Rainmeter yazarak çıkanların ekran görüntüsünü paylaş.
Tamamdır teşekkürler şuan gerek kalmadı hallettim.

Geri
Yukarı