Rainmeter System monitor sıcaklık değerlerini göstermiyor

harun246

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba,
Sistemimi özelleştirmek için rainmeter kullanıyorum. Tüm skinler istediğim gibi çalışıyor ancak, iş System monitor kısmına geldiğinde CPU ve GPU sıcaklıklarını göremiyorum. Sadece CPU kullanımını görebiliyorum. Güvenlik duvarını kapattım, Rainmeter'ı yönetici olarak çalıştırdım, hatta belki skinlerde problem vardır diyerek neredeyse tüm System monitor skinlerini denedim fakat sonuç aynı. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim? Bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirim.

Windows 10 21H1 sürümünü kullanıyorum.

Arkadaşlar herkese merhaba,
Sistemimi özelleştirmek için rainmeter kullanıyorum. Tüm skinler istediğim gibi çalışıyor ancak, iş System monitor kısmına geldiğinde CPU ve GPU sıcaklıklarını göremiyorum. Sadece CPU kullanımını görebiliyorum. Güvenlik duvarını kapattım, Rainmeter'ı yönetici olarak çalıştırdım, hatta belki skinlerde problem vardır diyerek neredeyse tüm System monitor skinlerini denedim fakat sonuç aynı. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim? Bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirim.

Windows 10 21H1 sürümünü kullanıyorum.
Hangi kaynak plugini kullanıyorsun? Monitörleri neye bağlıyorsun?

Şu an SystemInformation isimli kabuğu kullanmaya çalışıyorum. MSIAfterburner.dll kullanıyor plugin olarak. Normal Afterburner uygulamasında her şey gözüküyor fakat rainmeterda değerleri göremiyorum. @494722

Evet hocam bazı pluginleri doğru çalıştırmak için ayarlara bakmak gerekiyor. Bazen dosya yolu yanlış görünüyor ya da kodlama sorunu oluyor. Evet HWinfo "system monitör" programı.

@harun246

Şuan onu kurdum tüm değerleri okuyabiliyorum. Benim asıl istediğim widget tarzı masaüstünde sabit kalabilecek yan ekranımdan arada değerleri okuyabileceğim bir sistem. @494722

Yeni konular

Geri
Yukarı