Rakion Steam'e geldi resmi mi yoksa private sunucu mu?

Darksandor

Kilopat
Steam'e rakion oyununu getirmişler, oyunun geliştiricisi ve yayıncısı olarak neosonyx co. Ltd. yazmakta.

İnternette araştırmaya çalıştığım zaman hiçbir bilgiye ulaşamıyorum sadece birkaç oyun makale sitesinde neosonyx co. Ltd. Tarafından yayınlanan (1) oyun gibi şeyler çıkıyor.

Ben pek inanmadım açıkçası Rakion'un kendi geliştiricisi Softnyx'in sitesinde herhangi bir açıklama da göremedim bu yüzden private server dosyalarıyla yapılmış bir şey olduğunu düşünüyorum.

Oyun zaten olduğu gibi duruyor ortada bayağı eski sürüm private sunucu dosyaları ile yaptıklarından dolayı elinde kaynak kodlarınnı olmadığını düşündüğüm için oyunu geliştirebileceklerini düşünmüyorum.

Sizin fikirleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de biraz araştırdım fakat konuya dair bir haber bulamadım. Merak ettim, indiriyorum. Eskiden çok oynardım, Joygame sunucu açtığı zaman da kayıt olup çok oynamıştım. Sonra kapattılar, 99lv cell'lerim gitmişti.

Softnyx'in kendi sunucuları da boş zaten oyununun pek oynayanı yok. Steam'e gelmesine şaşırdım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı