RAM alırken dikkat edilmesi gerekenler

Tavsiyeniz için teşekkürler hocam eğer uyuşmazsa bu şekil yaparım ancak daha SSD almam lazim yavaş yavaş topluyorum PC'yi ne kadar ucuz o kadar iyi benim için 😂

Şimdi içinize bir kurt düşüreceğim. Parçaları yavaş yavaş topladiniz ve o mübarek güne sistemi çalıştırmaya geldiniz. Power tuşuna bir kez bastınız PC çalışmadı. Prizin açık olup olmadığına baktınız. PSU şalterine baktınız. Hepsi tamam. Tekrar bastınız tekrar açılmadı. Bir parçanız bozuk. Hangisi olduğunu nasıl bulacaksınız. Keşke toplu alsaydınız. Tabii bu benim şahsi görüşüm ve gece gece biraz kafam güzel uzattım kusura bakmayın.

Şimdi içinize bir kurt düşüreceğim. Parçaları yavaş yavaş topladiniz ve o mübarek güne sistemi çalıştırmaya geldiniz. Power tuşuna bir kez bastınız PC çalışmadı. Prizin açık olup olmadığına baktınız. PSU şalterine baktınız. Hepsi tamam. Tekrar bastınız tekrar açılmadı. Bir parçanız bozuk. Hangisi olduğunu nasıl bulacaksınız. Keşke toplu alsaydınız. Tabii bu benim şahsi görüşüm ve gece gece biraz kafam güzel uzattım kusura bakmayın.
Estağfurullah hocam pc şuan çalışıyor çalışmasına engel birşey yok onları yavaş yavas hallettim tabiki hdd takili şu anki amacım ufak ufak yükseltmek dediğinizi anladim ama işimi sağlama aldım biraz garantici biriyim 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı