40 bin TL PC toplama

Bütçe
40.000

Umut17

Decapat
Merhaba herkese iyi sosyaller 40k ya AMD işlemcili bilgisayar toplamak istiyorum. Bilgisayarı oyun oynamak amacı ile alacağım. Forumdaki önceki konulara baktım fakat piyasa sürekli değişim halinde malum o yüzden önerilen sistemler ya tükenmiş ya da fiyatları değişmiş. Güncel 40 bin TL ile toplayabileceğim bilgisayar önerisi yapabilir misiniz?

Merhaba herkese iyi sosyaller 40k ya AMD işlemcili bilgisayar toplamak istiyorum. Bilgisayarı oyun oynamak amacı ile alacağım. Forumdaki önceki konulara baktım fakat piyasa sürekli değişim halinde malum o yüzden önerilen sistemler ya tükenmiş ya da fiyatları değişmiş. Güncel 40 bin TL ile toplayabileceğim bilgisayar önerisi yapabilir misiniz?
ADA LOVELACE/AMD RYZEN 5 5600/MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12GB/16GB DDR4/500GB M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM

Bütçe birazcık daha artarsa çok iyi olur bu sistem.

Merhaba herkese iyi Sosyaller 40k ya AMD işlemcili bilgisayar toplamak istiyorum. Bilgisayarı oyun oynamak amacı ile alacağım. Forumdaki önceki konulara baktım fakat piyasa sürekli değişim halinde malum o yüzden önerilen sistemler ya tükenmiş ya da fiyatları değişmiş. Güncel 40 bin TL ile toplayabileceğim bilgisayar önerisi yapabilir misiniz?

O rakama alınabilecek en mantıklı sistem. Ancak mutlaka ozellestırme kısmından güç kaynağını FSP 750W 80+ Bronze yapın.

Geri
Yukarı