RAM bozuk mu?

victoryyy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, normal bir oyun gireyim dedim. Bir anda kulakliktan ses dondu ve bilgisayar kapandi, sonrasinda bilgisayar açılıp kapaniyordu, RAM'leri cikarttim temizledim, süpürge falan tuttum slotlara. Bu RAM'i takinca acilmiyordu PC, sonrasinda son bir kez daha deneyeyim dedim, tekrar silgiyle temizledim falan. Sonra bu yandaki kisimlarda fotograftaki gibi bir bosluk gördüm, oraya dokundum falan. En son tekrardan denedim ve PC açıldı. CPU-Z'de Dual olarak gözüküyor su an, az önce tekrar cikartip taktim ve calisiyor su an PC.
Sorun neden kaynakliyor acaba? Tekrar gider mi PC? 2. resme bakarsaniz basta bir bosluk var.

Dosya Ekleri

• IMG20240524122401.jpg
    IMG20240524122401.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG20240524122349.jpg
    IMG20240524122349.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 32
Hangi boşluktan bahsediyorsunuz hocam? Etiketleri çıkartın bu arada. Barkodlu olanlardan bahsediyorum.

Altın rengi pinlerden mi bahsediyorsunuz hocam? Onlar eksik olmaz da belki yanmıştır. Yakından fotoğrafını çekebilir misiniz sadece kahverengi olanı.

Evet orda bir pin çıkmış ya da yanmış gibi. Diğer RAM'ınızda orası dolu. İletken yol o boş yere değiyor mu diye bakar mısın?
Iletken yol derken hocam? Bu arada ikisi ayni ram, sadece arkali önlü çektim. Yanmis sanirim cünkü yanik kokusu gelmisti PC kapandiginda. Bu sekil kullanmak sorun olur mu sizce? Su an acik aktif sekilde oyun oynaniyor PC'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı