RAM Ekledikten Sonra Yeniden Başlatma Sorunu

sercan34

Hectopat
Daha fazla  
Benim (500w)güç kaynağım vardı ve patlamadan önce (4+2)6GB RAM takılıydı. Fakat sonra patladı ve ben de 400 watt'lık yedekte olan güç kaynağını taktım sonra 4GB ve 2GB RAM'leri birlikte taktığımda PC sürekli kendini resetliyor. Sadece 4GB RAM'i taktığımda ise masaüstüne kadar sorunsuz açılıyor ama 15-20dk sonra "Your pc ran into a problem and needs to restart" hatası alıyorum. Mecburen 2GB RAM'le idare etmekteyim. Acaba güç kaynağım yetersiz mi? Recep Abi lütfen yardım edin. Sistem özelliklerim:

1.png
2.png
3.png

1TB HDD, 1 tane DVD-rw, 1 tane 12cm fan, işlemcinin kendi soğutucusu var. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RAM'ler takılı iken rehberdeki testi uygula ve sonucunu ekran görüntüsü alarak ekle.

İki RAM'i taktığımda bilgisayarımın ekranına hiçbir yazı gelmeden yeniden başladığı için test edemedim. 4 GB'lik RAM'i taktığımda ise test ekranına kadar geliyor. Fakat test sırasında yeniden başlatıyor. "CPU Temp" 55 derece ile 62 derece arasında geçiyor. 2 GB'lik RAM'de hata gelmiyor. Üzgünüm, ceza yediğim için geç yazdım kusura bakmayın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı