RAM frekans değeri neden düşük?

Monitörle durumun ilgisi yok ki.

Bu var ama birebir uygulamaya (ezbere) çalışmamanız da fayda var. Tabi bellekleriniz aynıysa o başka.
Teşekkür
ederim
Monitörle durumun ilgisi yok ki.

Bu var ama birebir uygulamaya (ezbere) çalışmamanız da fayda var. Tabi bellekleriniz aynıysa o başka.
Teşekkür ederim fakat yapmamaya karar verdim böyle kalması beni zorlarmı? Attığınızın türkçesi varsa daha iyi anlarım belki yaparım fakat altyazıda çok düzgün değil ve çokta bu konuları anlamıyorum.

Attığınızın türkçesi varsa daha iyi anlarım belki yaparım fakat altyazıda çok düzgün değil ve çokta bu konuları anlamıyorum.
Maalesef doğrudan Türkçesini bulamadım ama müstakil olarak Master Utility'nin ayrıca Türkçe kullanımı vardır. Ona birazdan bakayım bellek hız aşırtması da varsa atarım. Gerçi bunda tek tık hız aşırtma da olması lazım, programı indirirseniz olmadı elle (manuel) eş zamanlı da yapabiliriz.

böyle kalması beni zorlarmı?
Yani böyle de kullanabilirsiniz ama bellek hızı yani veri aktarımı çıkabileceği performanstan düşük olur. Standart kullanımda (ofis programı, internette sörf vs.) sorun çıkarmaz, hatta az enerji tükettiği için daha iyi de olur. (Ben oyun oynamayacak, istatiksel kullanım vs. yapmayacaksam genelde kapalı tutuyorum mesela)

Geri
Yukarı