RAM kullanımı GTA 5 ve PES 2021 oynarken 2 GB'ı geçmiyor

ilkercanaktemur

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar GTA 5 ve PES 2021 oynarken RAM kullanımım 2 GB'ı geçmiyor. Neden olabilir?

WhatsApp Image 2021-06-20 at 01.57.56.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç GB RAM'iniz var acaba.
8
Büyük ihtimalle orada VRAM'i gösteriyor. Görev yöneticisinden fotoğraf atar mısınız?

Yani OSD ekranında gösterde VRAM'i seçmişsiniz. Onun yerine diğer Memory ile ilgili olanı seçin.

Ekranda çıkan ekran kartının yani.
Büyük ihtimalle orada VRAM'i gösteriyor. Görev yöneticisinden fotoğraf atar mısınız?

Yani OSD ekranında gösterde VRAM'i seçmişsiniz. Onun yerine diğer Memory ile ilgili olanı seçin.

VRAM'i gösteriyorsa ekran kartım 2 GB %98'ini kullanıyor gösteriyor 2048MB ın %98'i 1474MB değil ki.

8

Ekranda çıkan ekran kartının yani.

VRAM'i gösteriyorsa ekran kartım 2 GB %98'ini kullanıyor gösteriyor 2048MB ın %98'i 1474MB değil ki.

Hocam MEM yazıyorsa ekran kartının RAM'idir eğer RAM yazıyorsa kullandığı RAM miktarıdır yani oradaki VRAM miktarı, ayrıca %98'ini kullandığı için VRAM'in da o kadar kullanması gerekmez. Türkçem yetmedi umarım ceza yemem.

Forumda görmüştüm. Biri daha bu sorunu yaşıyordu. Bir kod vardı oyunlardaki kaç RAM kullanılacağını belirleyebiliyordun. Forumda rastlamıştım. Ama kodu hatırlayamadım kusura bakmayın. Bir bakın isterseniz.

Geri
Yukarı