RAM LED'leri nasıl daha erken yakılır?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar sorum başlıktaki gibi bu bir sorun mu bir fikrim yok bayağı tedirginim ki arkadaşımda erken açıldığını öğrenince bayağı tedirgin oldum. Neden bende böyle? RAM'larda arıza belirtisi mi bunu sormak istedim. Bir de dediğim gibi başlıkta eğer sorun değilse nasıl erken LED'leri yakabilirim? Arkadaşlar lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

LED'lerin geç yanmasından nasıl bir sorun olabilir? Bir sorun varsa anakart ses çıkararak söyleyecektir sana zaten. LED'ler ile alakası yok.

RAM'larda bir problem var mıdır normal midir nasıl erken yakabilirimki. Arkadaşımda RAM RGB'leri erken yanıyor LED yanlış yazdım galiba LED RGB aynı şey değil mi?

RAM'larda bir problem var mıdır? Normal midir? Nasıl erken yakabilirim ki? Arkadaşımda RAM RGB'leri erken yanıyo.r LED yanlış yazdım galiba. LED RGB aynı şey değil mi?

Evet aynı şey eğer üzerindeki RGB'den bahsediyorsanız. Hiçbir sorun olmaz. Problem yoktur.

Üzerindeki RGB evet. Peki arkadaşımda 1-2 saniyede yandığını söylüyor. Bu nasıl oluyor? Ayrıca onun sistemiyle benimkisiyle pek bir fark yok.

O konuda bir bilgim yok maalesef ama kafaya takmayın. RGB sadece makyaj.

Lütfen yazım kurallarına dikkat edin. Düzenlerken canım çıkıyor.

O konuda bir bilgim yok maalesef ama kafaya takmayın. RGB sadece makyaj.

lütfen yazım kurallarına dikkat edin. Düzenlerken canım çıkıyor.

Şunu da söylemek isterim bilgisayara açma tuşuna bastığımda klavyede hemen yanmıyor RAM ledleriyle beraber yanıyor fare RGB'de dahil olmak üzere klavyeyede zarar gelmemesine rağmen RAM ada zarar gelmedi bu arada rgbsinede.

Geri
Yukarı