Çözüldü RAM MHz arttırınca ekran gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cannnnnnnnn

Centipat
Daha fazla  
BIOS üzerinden RAM MHz mi yükseltikten sonra PC kapandı ve bir daha açılmadı. Ne yapmam gerekiyor, bilen varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
BIOS üzerinden RAM MHz mi yükseltikten sonra PC kapandı ve bir daha açılmadı. Ne yapmam gerekiyor, bilen varsa yardım edebilir mi?

Öncelikle BIOS ayarlarını sıfırlaman gerekiyor bunun için anakartındaki BIOS pilini çıkarıp 2 dakika bekleyip tekrar takıp sistemi başlatırsan sistemin açılır. Mhz sorununda BIOS Update güncel olmadıgındandır.

Öncelikle BIOS ayarlarını sıfırlaman gerekiyor bunun için anakartındaki BIOS pilini çıkarıp 2 dakika bekleyip tekrar takıp sistemi başlatırsan sistemin açılır. Mhz sorununda BIOS Update güncel olmadıgındandır.

Çözüm
Öncelikle BIOS ayarlarını sıfırlaman gerekiyor bunun için anakartındaki BIOS pilini çıkarıp 2 dakika bekleyip tekrar takıp sistemi başlatırsan sistemin açılır. MHz sorununda BIOS Update güncel olmadıgındandır.

Teşekkürler sorunum çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı