RAM mi yoksa SSD mi?

576864

Kilopat
Makaleler
3
Kullandığım bilgisayar ofis bilgisayarı olduğundan başlangıçtaki hali kadar iyi performans vermiyor. Sizce SSD mi almalıyım yoksa RAM mi? Windows 8.1 kullanıyorum, ekran kartım Intel Graphics 530 olduğundan RAM ile de sıkıntı yaşıyorum. RAM veya SSD tavsiyesi konusunda yardımcı olacak var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    57,5 KB · Görüntüleme: 83
  • 3.JPG
    3.JPG
    51,9 KB · Görüntüleme: 64
  • 4.JPG
    4.JPG
    56,3 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleyen: Moderatör:
En az 4GB daha bellek alın. RAM miktarı az olduğu için pek çok işlemde RAM yetersizliği kaynaklı darboğaz yaşarsınız. Sonrasında da bir SSD alırsınız. RAM sizin için acil ihtiyaç, SSD ise çok az daha lüks kalıyor bu durumda.

Windows 10 kullansaydınız çok güzel bir önerim vardı HDD optimizasyonu ve sistem hızlandırmayla ilgili... :(

Ibrahimhim adli hesaba Google ile giriş yapamıyorum şu anda ama bir şey soracağım sizce bu RAM bu bilgisayara olur mu Hi-Level 4GB 2133MHz DDR4 Ram HLV-PC17066D4-4G Fiyatı
En az 4 GB daha bellek alın. RAM miktarı az olduğu için pek çok işlemde RAM yetersizliği kaynaklı darboğaz yaşarsınız. Sonrasında da bir SSD alırsınız. RAM sizin için acil ihtiyaç, SSD ise çok az daha lüks kalıyor bu durumda.

Sizce bu RAM bu bilgisayara olur mu Hi-Level 4GB 2133MHz DDR4 Ram HLV-PC17066D4-4G Fiyatı
Oyun için mi kullanacaksınız? Oyun için ise hangi oyunlar?

SSD açılış, yüklenme vs. sürelerini azaltır. RAM performansa etki eder. Kararınızı buna göre verin.

Şu an oyun olarak tek CS:GO var.

Yeni konular

Geri
Yukarı