RAM nerede satılır?

tryx

Picopat
Selam arkadaşlar. Sistemimde şu an 8 GB (2*4) RAM mevcut. RAM değerimi 16 GB seviyesine çıkarmak istiyorum ama anakart üzerinde sadece 2 slot var. Yani mevcut olan 2 slot da dolu. Ben 2*8 GB'lık bir kit almak istiyorum ve elimde bulunan 4 GB'lık RAM'leri satacağım mecburen. Bunları mahalle bilgisayarcılarına falan satabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Letgo veya sahibinden üzerinden satabilirsin, bir çok arkadaşı sinirlendirecek bir sır veriyim, letgoda birazcık daha pahalı satabilirsin, çünkü insanlar kendilerine yakın olan parçaları almak isteyecekler.

Ram alacağım zaman HyperX 8GB 2400MHZ CL16 ramler, sahibinden üzerinden param güvende ile aldığımda 330TL fiyata geldi, Letgo üzerinde ise 450TL fiyattan bir kuruş aşağı indiremedim.

Letgo veya sahibinden üzerinden satabilirsin, bir çok arkadaşı sinirlendirecek bir sır veriyim, letgoda birazcık daha pahalı satabilirsin, çünkü insanlar kendilerine yakın olan parçaları almak isteyecekler.
Letgo gibi ikinci el satma yerlerinde satabilirsiniz.
Mahalle bilgisayarcıları ölü fiyat verecektir. En iyisi Letgo gibi 2. El satış platformlarında satmaya çalış.
Ram alacağım zaman HyperX 8GB 2400MHZ CL16 ramler, sahibinden üzerinden param güvende ile aldığımda 330TL fiyata geldi, Letgo üzerinde ise 450TL fiyattan bir kuruş aşağı indiremedim.
Yorumlarınız için teşekkürler. Peki, DDR4 2666MHZ 4 GB RAM için ne kadar değer verebilirim?

Geri
Yukarı