RAM önerisi

bykodesasa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba şu anda RX 570 Ryzen 3 2200GLI 8 GB bir bilgisayarım var ve 8x2 yapmak istiyorum Vengeance LPX 8 GB RAM'in yanına ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Merhaba şu anda RX 570 Ryzen 3 2200GLI 8 GB bir bilgisayarım var ve 8+2 yapmak istiyorum Vengeance LPX 8 GB RAM'in yanına ne önerirsiniz?

8x2 mi demek istediniz?
Aynısını almanız daha iyi olur.
Eğer aynı almazsanız da DDR'ları aynıysa çalışıyorlar.
Tabii aynı MHz de almak daha iyi olur.
Yüksek MHz olan RAM düşük MHz olan RAM'ın MHzsinde çalışır.

Bu arada MHz değerleri aynı olmasına gerek yok Daha düşük olmasın yeter. Zaten düşük olan RAM'ın hızında çalışıyor eğer takacağınız RAM'ın MHz değeri daha yüksek olursa. CL değerini tam olarak bilmiyorum. Ama aynı olması daha iyi olur CL.

Bu arada MHz değerleri aynı olmasına gerek yok daha düşük olmasın yeter. Zaten düşük olan RAM'ın hızında çalışıyor eğer takacağınız RAM'ın MHz değeri daha yüksek olursa. CL değerini tam olarak bilmiyorum. Ama aynı olması daha iyi olur CL.

CL değerine nasıl bakabilirim?

CL değerine nasıl bakabilirim?

Tamam buldum CL16 mış.

Bu arada MHz değerleri aynı olmasına gerek yok Daha düşük olmasın yeter. Zaten düşük olan RAM'ın hızında çalışıyor eğer takacağınız RAM'ın MHz değeri daha yüksek olursa. CL değerini tam olarak bilmiyorum. Ama aynı olması daha iyi olur CL.
O zaman en uygun fiyatlılardan bu olur mu hocam?
https://www.hepsiburada.com/kingsto...jgHkMlgI2zHElNMM8dYaAu34EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Ben olsam 3200MHz olanı alırdım.
Tabii siz bilirsiniz dediğiniz gibi Patriot olan daha garanti
İnşallah uyumluluk sorunu çıkmaz.

Geri
Yukarı