RAM önerisi

berraassde

Decapat
Daha fazla  
16 GB tek slot RAM bakıyorum kendime bu 2'si arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

1300'ün üzerine çıkamam bu fiyat aralığında bir RAM lazım bu ikisini bulabildim sizce hangisi daha iyi, teşekkürler. (önerileriniz varsa önerebilirsiniz 1300TL'yi geçmediği sürece anakart modelim H310M h Gigabyte)

Son düzenleyen: Moderatör:
16 GB tek slot RAM bakıyorum kendime bu 2'si arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

1300'ün üzerine çıkamam bu fiyat aralığında bir RAM lazım bu ikisini bulabildim sizce hangisi daha iyi, teşekkürler. (önerileriniz varsa önerebilirsiniz 1300TL'yi geçmediği sürece anakart modelim H310M h Gigabyte)

Bütçeniz sıkışıksa daha ucuz RAM'ler bakmayı deneyebilirsiniz 2666MHz mesela anakartınız maksimum 2666MHz desteklediği yazıyor Gigabyte sitesinde

Uyar. Thull ne idiği belirsiz bir marka. Hikvision SSD-RAM konusunda iyi bir marka değil ve de pasif bir soğutucuya sahip değil.

Anladım hocam teşekkürler.

Anakartına uyar ama 2666MHz destekliyor en fazla. Yani 3200MHz RAM alsan bile 2666MHz çalışacaklar.

2666 aradım fakat pek bir seçenek bulamadım mecburen 3200 alacağım diğer arkadaşta kötü diyor senin fikrin nedir onun attığımı yoksa Hikvision mu?

@berraassde Hangisi daha iyidir çok bilmiyorum zaten RAM için çok fark eden bir durumda değil arkadaş yine de açıklamış. Ben kendim kullandığım ve memnun kaldığım için attım o RAM'i.

@berraassde hangisi daha iyidir? Çok bilmiyorum zaten RAM için çok fark eden bir durumda değil arkadaş yine de açıklamış. Ben kendim kullandığım ve memnun kaldığım için attım o RAM'i.

Tamamdır hocam teşekkürler iyi akşamlar.

İkisini de alma. Şunu alabilirsin.

1500e çıkmış hocam 2 gun sonra alacaktım da başka bir şey önerebilir misin acaba.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı