Rehber RAM seçimi nasıl yapılmalı?

Crucial yazmamışsınız, onun dışında gayet güzel olmuş elinize sağlık.

Maalesef öğrenemiyoruz ancak yakın tarihte alan birisinden raporlarını aldım D9WFL Micron E-Die barındırıyor, alınır.
Teşekkür ederim.
Maalesef öğrenemiyoruz ancak yakın tarihte alan birisinden raporlarını aldım D9WFL Micron E-Die barındırıyor, alınır.
Şimdi Tomshardware incelemesini gördüm (Spectrix D50 3600mhz için), E-die diyor ancak Spectek üretici. Micron'un alt firması, kalitede bir farklılık var mıdır acaba? Bir şey daha sormak istiyorum, D50 8gb*2 3000 mhz (CL 16) 739 TL, Cruical Ballistik RGB 8gb*2 3600 mhz (CL 16) 1100 civarında. Arada ki farkı vermeye değecek bir durum var mı günlük kullanım vs oyun için.
Hocam aldım XPG D50 3000 mhz olanı, dediğiniz dram var. 3200 de sorunsuz çalışıyor. Memtestte bıraktım az kaldı bitmesine şu an sorun görünmüyor. 3200 c16'lar en ucuzu Kingston 830 civarıydı ama yorumlarda baya takoz olduğu yönünde. Eski bellekler Gskill Ripjaws V 2666 mhz 2700 mhz de çalıştıramamıştım. bu belleği 3400 vs deneyeceğim.

Son düzenleme:

Bir de Volt olayı var hocam ona da değinir misin 1.35v, 1.5 Volt filan yazıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…