RAM uyumu

bor4n

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba. Yeni bir RAM almak istiyorum bilgisayarıma ama emin değilim.
Emin olmadığım taraf RAM markası.

Ve almak isteiğim RAM:

Budur sadece markaları değişik sanırım bilgisayarıma uyar markaları değişik olsa bile.
Lütfen cevap verin şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar dostum öncelikle kullandığın ram'in ddr değerini kontrol etmeni tavsiye ediyorum Corsair, Kingston veya HyperX bu markalar güzel ve hızlı markalardır mhz değerini önceki ram'ine uygun alman performans açısından daha iyi olabilir ddr değeri uyumlu olursa zaten bir problem olmaz

İyi akşamlar dostum öncelikle kullandığın ram'in ddr değerini kontrol etmeni tavsiye ediyorum Corsair, Kingston veya HyperX bu markalar güzel ve hızlı markalardır mhz değerini önceki ram'ine uygun alman performans açısından daha iyi olabilir ddr değeri uyumlu olursa zaten bir problem olmaz
ddr değeri derken ? yani ddr3 ddr4 falanmı benimki ddr3 ve teşekkürler
ve hizli resimden fotoğraf atmıştım şimdi telefondan görünmüyor siz görebiliyorsunuz

Öncelikle herkese merhaba. Yeni bir RAM almak istiyorum bilgisayarıma ama emin değilim.
Emin olmadığım taraf RAM markası.

Ve almak isteiğim RAM:

Budur sadece markaları değişik sanırım bilgisayarıma uyar markaları değişik olsa bile.
Lütfen cevap verin şimdiden teşekkürler.

CPU-Z programını indirip hangi RAM'e sahip olduğunu görebilirsin. CPU-Z>SPD.
attığım fotoğraf oydu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı