RAM ve İşlemci Değişimi Sonrası Görüntü Sorunu

berkayy1234

Hectopat
Selam dostlar, elimde bir PC var fakat görüntü alamıyorum. RAM ve işlemciyi daha yeni aldım ve farklı bir PC'de denedim sıkıntı olmadı. Kasadaki fanlar dönüyor ama açılmıyor. Anakart arızalı olabilir mi? Nasıl anlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramleri tekrar söküp takarmısınız.Benimde fanlarım dönüyor kasa içi sorunsuzdu mouse klavye monitör yoktu işlemcim sorunluymuş.Speaker varsa takın anakartınıza psu veya anakart arızasımı öğrenirsiniz

Ramleri tekrar söküp takarmısınız.Benimde fanlarım dönüyor kasa içi sorunsuzdu mouse klavye monitör yoktu işlemcim sorunluymuş.Speaker varsa takın anakartınıza psu veya anakart arızasımı öğrenirsiniz
Yok malesef ramlerde sorun yok calisan bi ramle denedim olmadi işlemci elimde vardi onla denedim olmadi acilis sesi falan vermiyor :/

Merhaba kasada statik elektrik olmuş diye düşünüyorum rica etsem tüm kabloları söküp ekran kartının orada 2 tuş var ikisine birden bi kaç defa basıp sonra güç düğmesine 2 saniye arayla 4 5 kere basıp kasanın içine birdaha dokunmadan fişleri takıp çalıştırır mısınız
- 0-1 tuşu 1 de olsun arkadaki

Merhaba kasada statik elektrik olmuş diye düşünüyorum rica etsem tüm kabloları söküp ekran kartının orada 2 tuş var ikisine birden bi kaç defa basıp sonra güç düğmesine 2 saniye arayla 4 5 kere basıp kasanın içine birdaha dokunmadan fişleri takıp çalıştırır mısınız
- 0-1 tuşu 1 de olsun arkadaki
Sorun çözüldü anakart arızasıymış teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı