RAM ve SSD önerisi

smtoz

Decapat
Daha fazla  
Başlıktan da anlayacağınız üzere RAM ve SSD almayı düşünüyorum ama pek bir bilgim yok RAM 2x8 GB RAM düşünüyorum SSD ise 480GB fiyat performans olarak önerebiliceğniz var mı?
Bir de ben anakartımdan ne olduğunu falan bilmiyorum SATA 2 mi 3 mü bilmiyorum RAM veya SSD'nin performansına etki yaratır mı yani desteklememe sorunu falan olur mu?

SSD olarak bunu öneririm. Üstü 870 EVO altı burst, apacer falan.
Tabii daha iyiler var ama RAM'ler dahil bütçe nedir? Ayrıca anakart modelinin belirtirsen daha iyi olur.

Başlıktan da anlayacağınız üzere RAM ve SSD almayı düşünüyorum ama pek bir bilgim yok RAM 2x8 GB RAM düşünüyorum SSD ise 480GB fiyat performans olarak önerebiliceğniz var mı?
Bir de ben anakartımdan ne olduğunu falan bilmiyorum SATA 2 mi 3 mü bilmiyorum RAM veya SSD'nin performansına etki yaratır mı yani desteklememe sorunu falan olur mu?
Size RAM öneremem. Ama SSD öneririm. https://www.itopya.com/patriot-120gb-burst-sata-30-25-ssd-560mb-okuma-540mb-yazma/

Anakartınızı ve işlemcinizi yazarsanız çok güzel olur. SSD'ler genelde uyum sorunu çıkartmazlar.

Anakartım ne bilmiyorum nereden bakabilirim?
İşlemcim - AMD A10-7800 Radeon R7, 12 compute cores 4C +8g 3.50 GHz.

Sistem özelliklerini öğrenmek için vahi mi iniyor ne oluyor? Sistem özelliklerinizi ve bütçenizi belirtiniz.

İşlemci - AMD A10-7800 Radeon R7, 12 compute cores 4C +8g 3.50 GHz.
Ekran kartı - GT 720 2 GB.
RAM - 2x4 GB ve tanesi 999 MHz.
Anakartım ne bilmiyorum başka bir özellik yazmalı mıyım?
resim_2021-08-12_210846.pngAnakartım nerde yazıyor tam olarak bilmiyorum dediğim gibi pek bi bilgim yok bütçe ise ramlar için ikisi birlikte en fazla 1.000 ssd ise en fazla 500 bi bütçe düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı