Ramazan Bayramı olayı nedir?

Bırakın saçma sapan kehanet üreten aptalları hocam. İşleri güçleri yalan dolan. Yok gökten para yağacakmış, yok ramazanın 3. gününde roket gelecekmiş vs. vs. Bunlara inananlar İslam'a aykırı davranıyor haberleri yok. O videoların amacı prim, hiç elleşmeyin.

Video

Bırakın saçma sapan kehanet üreten aptalları hocam. İşleri güçleri yalan dolan. Yok gökten para yağacakmış, yok ramazanın 3. gününde roket gelecekmiş vs. vs. Bunlara inananlar İslam'a aykırı davranıyor haberleri yok. O videoların amacı prim, hiç elleşmeyin.

Bana da bir arkadaş attı olayı biliyor musun sen diye anlamadım bir şey.

Bana da bir arkadaş attı olayı biliyor musun sen diye anlamadım bir şey.

Sanırım saçma sapan kehanetlermiş.
Amaaaaaan, boş yapmasınlar. Bir postunda kıyamet kopacak diyip ikinci postunda Trendyol yemek dürüm reklamı gösteren yerleri ciddiye almayın.
Yine de merak ettim, açıklayabilecek varsa iyi olur. az güleriz hem ehehe.

Ramazanın üçüncü gününde sayın cumhurbaşkanımız bizi marsa yollayacak. (!) Böyle palavralara inanmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı