Ramazana özel ucuz et satışı başladı

Örneğin İmamoğlu'nun ulaşım ücretini sembolik rakamlara çekeceğim propagandası gibi..
Öyle havaya ben de konuşurum. Tek çözüm paranı değerlendirmek. Netice olarak alım gücünün artması.
Dediğiniz propaganda değil bence. Maliyetler arttığı sürece dediği işi nasıl yapabilir ki ?

Her şeye rağmen ve zamlı olmasına rağmen en düşük fiyatlı fatura, su faturası.

Dediğiniz propaganda değil bence. Maliyetler arttığı sürece dediği işi nasıl yapabilir ki ?

Her şeye rağmen ve zamlı olmasına rağmen en düşük fiyatlı fatura, su faturası.

Vakıflara giden paralarla ulaşım çok rahat karşılanır diyordu. Bana göre tamamen propagandaydı.
Neden? Çünkü ekonominin buraya geleceği belliydi. Sen mevcut hükümetin ekonomiyi iyi yönetemeyeceğini bilerek bu vaatlerde bulundun. Karşılığı fos çıktı. Konumuzdan çok da sapmaya gerek yok, herkes farklı düşünebilir ama ben o günün söylemleri ve bugünün uygulamalarına bakınca sadece propaganda görüyorum. Su zaten genel anlamda gelen en ucuz faturadır. %47 zaman falan gelmesi yine az değil bana göre. İsparklar ateş pahası, kamu arazisinden ne kadar server kazanıyorlar. Uzar gider.

Zaten sorun şu ki, herkes bir şeyler satıyor. Yok çiftçiye şunu vereceğiz. Yok ulaşım şu olacak, yok şu bedava olacak. Kimin vergisini kime satıyorsunuz ki?
Bir tane siyasetçi çıkıp da desin ki, ben şunu şunu yaparak paramızın değerini arttıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı