Ramazanda oynanacak oyun tavsiyesi

zelrayn

Femtopat
Daha fazla  
Ramazanda oynanacak oyun tavsiyesi daha var ama olsun bedava ve Single Player veya multiplayer.(PUBG gibi oyunlar hariç)

Son düzenleyen: Moderatör:
Cs 1.6 öneririm özellikte ramazanda türk serverleri çok güzel oluyor oyun yöneticisi üzerinden indirip dostlar alemi death mach oynayabilirsin sohbette edebilirsin.

Hikayeli olarak Stardew Valley, beat cop, Undertale gibi seni yormayacak oyunlar oynayabilirsin.
Onun dışında Online CS 1.6 oynayabilirsin. Ramazanda sunucuların aktiflikleri yüksek oluyor. Eğer jail işine bulaşacaksan direkt bulaşma derim :D her klan akşam 9-10 gibi başlayıp sahura kadar maç atarlar. 16V16 başlar sonra sayı azalarak gider.

Ben CS 1.6 oynamıştım, hatta TS'de bazı sunuculara girip yetkili falan olmuştum. Çook sarıyordu bir zamanlar, şuanki ortamı pek bilmiyorum.
hala çok sarıyor başlamalısın derim valoant tan iyi mi değil ama ayrı bir yeri var.
Hikayeli olarak Stardew Valley, beat cop, Undertale gibi seni yormayacak oyunlar oynayabilirsin.
Onun dışında Online CS 1.6 oynayabilirsin. Ramazanda sunucuların aktiflikleri yüksek oluyor. Eğer jail işine bulaşacaksan direkt bulaşma derim :D her klan akşam 9-10 gibi başlayıp sahura kadar maç atarlar. 16V16 başlar sonra sayı azalarak gider.
eğe pc varsa sahura kadar uyumak nedir tek sorun okul...

Geri
Yukarı