Ramazanda oynanacak oyun tavsiyesi

Hocam ben dün indirdim CS 1.6 hafif bi kasma vardı çözümünü biliyormusunuz?
tab ın üzerindeki tuşa basıp oyundayken şu komutları gir fps_max 999 ve fps_modem 999 bu komutları gir sonasında googleye cs 1.6 fps cfg yaz birsürü çıkar güvenli bir tane indir kurlum için oyunun klasörüne gir csstrike klasörüne at.
tab ın üzerindeki tuşa basıp oyundayken şu komutları gir fps_max 999 ve fps_modem 999 bu komutları gir sonasında googleye cs 1.6 fps cfg yaz birsürü çıkar güvenli bir tane indir kurlum için oyunun klasörüne gir csstrike klasörüne at.
bu arada fps cfg si bazı serverlerde sorun çıkarabilir özellikle modorötürlerin yanında belli etme server içindede etkinleştirme cfgyi etkinleştirmek için servere girmeden önce yaz exec (dosya adı).cfg bunu yazman yeterli her girişinde yazman lazım.

bu arada fps cfg si bazı serverlerde sorun çıkarabilir özellikle modorötürlerin yanında belli etme server içindede etkinleştirme cfgyi etkinleştirmek için servere girmeden önce yaz exec (dosya adı).cfg bunu yazman yeterli her girişinde yazman lazım.
Tamam hocam teşekkür ederim.

Game Pass ile Forza Horizon 4-5,
Fallout 76 ,
Fallout 4 ,
Outer Worlds,
Ori Blind Forest + Will of the wisps ,
A Plague Tale: Innocence Oynayabilirsiniz ,tavsiye ederim hepsi guzel hikayeye sahip surukleyici oyunlar.

Bunlarin disinda Oynamadiysaniz Cyberpunk 2077 Cidden guzel bir hikayeye sahip yeni guncellemeyle oyun daha baglayici olmus ben ikinci kez oynuyorum su anda.

Bir Goz atilabilecekler :
-Vamypr
-Kena: Bridge of Spirits (Keyifli ve dinlendirici bir yapisi var)

Geri
Yukarı