Ramazanda zaman geçirmelik oyun önerisi

Outlast artık kaç kere bitirdim sayamadım en son speedrun yapıyordum. Bannerlord maalesef şu an indirimde değil Cyberpunk'da aynı şekilde indirimde değil ve Cyberpunk'la kötü bir geçmişim oldu onun dışında diğer oyunları maalesef ezberleyene kadar oynadım metro serisine tekrar bir geri dönüş yapabilirim. Hatta onu indireyim.

Belirtmeyi unutmuşum rekabetçi oyunlar gerçekten çok boğdu hocam beni 3 bin saat Rust 1.5 geçkin CS:GO PUBG'ye de yeni yeni başladım bir 200 saat kadar da onda var artık yeter bence :D.

Max Payne ah be aşırı berbat denilen 3. oyununa bile aşık olmuştum keşke şu an kütüphanemde olmasa ve abartı fiyat biçmeseler de alıp bir kez daha bitirsem. L. A noire gerçekten hiç sevmedim neden bilmiyorum aldığıma bin pişman olduğum oyundur kendisi. Dead Cells hollow Knight ve Deus Ex indirime girdiği zaman hemen satın alacağım.

Skyrim yüklü Türkçe mod kurdum ancak Steam'den mod kurmayı yeni yeni öğreniyorum ben genelde nexus gibi yerlerden yüklüyordum Steam'i öğrendiğimde ve mod listesi ayarladığımda (hafife almayın 2-3 gün yiyor.) Kesinlikle girişmeyi düşünüyorum. Oyunun orijinali çok kısa ve anlamsız geliyor ya da ben salağım. Mod önerileriniz varsa şimdiden alırım bu arada.

Cyberpunk şu an indirimde hocam isterseniz bakabilirsiniz.

Game Pass'te Outlast 2 var 1 yok. 1'i oynamadan 2'yi oynasam sıkıntı olur mu?

Serinin 2 oyununu da oynadım (Outlast 2'yi şu an tam bitirmedim) 2 oyunun hikayesi gerçekten farklı bir sorun olacağını düşünmüyorum ilk oyun 2.oyuna göre daha kapalı alanlarda geçiyor. Benim bildiğim kadarıyla 1 ile 2.oyunun tek ortak özelliği oradaki canavarımsı şeylere yapılanların aynı şirketin suçu olduğu.
Eki Görüntüle 1361453

Stardew Valley 2 kere bitirdim üstüne bir de modlayıp öyle bitirmeye çalışıyorum gerçekten sıkılıyorum zaman geçmiyor şu liste dışında veya bu liste içindekilerden de önerileriniz olur (belki tekrar oynarım) önereceğiniz oyunları bekliyorum. Bu oyunlar içinden siz de oyun seçebilirsiniz tabii :D.
Not: Ubisoft oyunlarını önermeyin o oyunların hepsi Uplay hesabımda var.

Kütüphanenizde Doom Eternal göremedim onu oynayabilirsiniz güzel oyun diyorlar ben sadece bir 20 dakikasını izlemişimdir hızlı aksiyon seviyorsanız size göre olabilir.

Yorumlara bakıp kendime oyun buluyorum 😂 konu için teşekkürler.

Ne demek rica ederim attığım fotoğraftan da bakabilirsiniz.
Bu arada öneriler için teşekkürler CoD ve Half-Life 2'ye tekrardan bir dönüş yaptım + dizi falan izliyorum. Cyberpunk en yakın zamanda tekrar alacağım.

Geri
Yukarı