Ramazanda zaman geçirmelik oyun önerisi

Eki Görüntüle 1361453

Stardew Valley 2 kere bitirdim üstüne bir de modlayıp öyle bitirmeye çalışıyorum gerçekten sıkılıyorum zaman geçmiyor şu liste dışında veya bu liste içindekilerden de önerileriniz olur (belki tekrar oynarım) önereceğiniz oyunları bekliyorum. Bu oyunlar içinden siz de oyun seçebilirsiniz tabii :D.
Not: Ubisoft oyunlarını önermeyin o oyunların hepsi Uplay hesabımda var.
Orada satın alamadığım Mafia 2 Classic versiyonunu görüyorum. Bence sırf şu karlı atmosferi için bile yeniden oynanır. Bir dene bence. :)

Eki Görüntüle 1361453

Stardew Valley 2 kere bitirdim üstüne bir de modlayıp öyle bitirmeye çalışıyorum gerçekten sıkılıyorum zaman geçmiyor şu liste dışında veya bu liste içindekilerden de önerileriniz olur (belki tekrar oynarım) önereceğiniz oyunları bekliyorum. Bu oyunlar içinden siz de oyun seçebilirsiniz tabii :D.
Not: Ubisoft oyunlarını önermeyin o oyunların hepsi Uplay hesabımda var.

Mafia II oynayın, ayrıca Steam hesaplarımızdaki oyunların yarısı aynı bi an Steam hesabım çalındımı dedim :D.

Half-Life 1, 2 ve tüm Episode'lar ve DLC'ler. Baya baya iyi gider.
COD:MW 3, 2. MW3'ü online olarak Plutiniom adlı bir programdan oynayabilirsin, MW2'yi ise XLabs tarafından oynayabilirsin.

Skyrim modladım Batman oyunlarını indirdim onlardan devam ediyorum bitiriyim dediklerinizi de oynarım :D
Half-Life 1, 2 ve tüm Episode'lar ve DLC'ler. Bayağı bayağı iyi gider.

Half-Life gerçekten tekrar oynamak istiyorum 2 kere bitirdim ama hiç bitirmemişim gibi. Belki modlarım modlayabilirsem: 3.

Skyrim modladım Batman oyunlarını indirdim onlardan devam ediyorum bitiriyim dediklerinizi de oynarım :D

Half-Life gerçekten tekrar oynamak istiyorum 2 kere bitirdim ama hiç bitirmemişim gibi. Belki modlarım modlayabilirsem: 3.

Ben PS tarafındayım sanırım kütüphanenizde GoW yok Steam'e gelmişken akar.

Assassin's Creed serisi. Şuan tüm oyunlarını unutup 2 den tekrar başlamak isterdim. Yeni nesil oyunlarından Odyssey iyidir alıp götürür sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı